Hotel
Informácie

Hotel a rezidencia Albona
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Pre klientov, ktorí uprednostňujú pohodlie apartmánového ubytovanie s možnosťou dokúpenia stravy. Vhodné pre skupiny športovcov a rodiny s deťmi.
Doprava

Doprava

individuálna

Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, polpenzia za príplatok
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

Albona hotel a rezidencia je komplex 171 apartmánov/štúdií/izieb situovaných vo svahu uprostred píniového hája, 50-150 m od kamienkovej, kamenistej, skalnatej pláže (prístup po schodoch). Nachádza sa tesne nad hotelom Valamar Bellevue a približne 1,6 km od centra Rabacu. Prístup na pláž po schodoch.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštaurácia s vyhradenou detskou časťou, nestrážené parkovisko zadarmo, lobby bar, bar pri bazéne, jacuzzi, zmenáreň, masážne štúdio, animačné programy pre dospelých i deti (jún - september), lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo (obmedzené množstvo). Upratovanie ubytovacích jednotiek pri službe polpenzia je rovnaký ako pri nájme apartmánu, tzn. iba na začiatku pobytu, WiFi pripojenie zadarmo
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

trezor na recepcii, masáže, detská postieľka (5 EUR/deň), lehátka a slnečníky na pláži, potápačské centrum, prenájom bicyklov, tenisové centrum, stolný tenis a minigolf v blízkosti komplexu Girandella, strážené parkovisko, vodné športy na pláži. Zvieratá na vyžiadanie (10 EUR/deň)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

všetky apartmány/štúdia majú vybavenú kuchynku s chladničkou, sporákom a kávovarom v obytnej miestnosti, SAT/LCD TV, sušič vlasov, kúpeľňu s WC. Štúdio/apartmán až pre 3 osoby - jedna 3lôžková miestnosť alebo 2lôžková spálňa a obytná miestnosť s gaučom. Apartmán pre 4 osoby - 2lôžková spálňa s 2 posteľami, obytná miestnosť s gaučom pre 2 osoby.

Zobraziť viac
Pre deti

Pre deti

detský bazén, detské ihrisko, Maro Club (4-12 rokov, máj-september), Teen Club (13-17 rokov, júl a august) v hoteli Valamar Bellevue.
Zobraziť viac
Internet

Internet

internetový kútik na recepcii (za poplatok 25,00 KN/hod), bezplatné WiFi na recepcii, bare pri bazéne, lobby, bazéne a reštaurácie.
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR