Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Apartmány Sol Katoro
* * * * *

  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
Cena od
359 € -12%
Žiadne skryté poplatky
28.04. - 05.05.2018
Vybrať iný termín

Komplex apartmánových domov otvorených v roku 2014, ktorý leží v bezprostrednej blízkosti mora. Ideálne prostredie pre rodiny s deťmi.
Doprava

Doprava

individuálna
Zobraziť viac
Pláž

Pláž

Cca 100 - 300 m od kamienkovej a kamenistej pláže, betónové platne
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, polpenzia (za príplatok) 
Raňajky: bufetové
Večera: bufetové
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

rezort pre cca 2000 hostí sa nachádza 3 km od centra Umagu, s ktorým je spojený turistickým vláčikom. Cca 100 - 300 m od kamienkovej a kamenistej pláže, betónové platne, neďaleko pláž FKK.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštaurácia, internet, obchody, vonkajší bazén so sladkou vodou, tobogan, rýchle občerstvenie na pláži, tanečná terasa so živou hudbou, animačné programy, (jún - pol. septembra), parkovisko. V Katori sa nachádza trh, kaviareň, obchody, pošta, pizzérie, požičovňa bicyklov, ambulancia.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

Domáci miláčik do 10 kg (10 EUR/deň), tenis, stolný tenis, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky pri bazéne, trezor na recepcii. V tesnej blízkosti ihrisko pre basketbal, fotbal a hádzanu, jazdecké centrum, trampolíny. Kasíno Solei v stredisku Katoro. Na okraji strediska je nudistická pláž, na ktorú sa platí vstupné.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Apartmány Classic pre 4 osoby - pre 2 dospelých a 2 deti (do 12 rokov) - spálňa s manželskou posteľou a obývacia izba s rozkladacou pohovkou, SAT/LCD TV, telefón, vybavená kuchyňa - kávovar, mikrovlnná rúra, digestor, kúpeľňa so sprchovým kútom, terasa/balkón, WiFi pripojenie, klimatizácia. Apartmán Classic pre 5 osôb - pre 2 dospelých a 3 deti (do 12 rokov), jedna spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou a rozkladacím kreslom, SAT/LCD TV, telefón, vybavená kuchyňa - kávovar, mikrovlnná rúra, digestor, kúpeľňa so sprchovým kútom, terasa / balkón, WiFi pripojenie, klimatizácia. Apartmán Superior pre 4 osoby -  dizajnovo zariadený apartmán pre 2 dospelých a 2 deti (do 12 rokov), spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, SAT/LCD TV, telefón, vybavená kuchyňa - kávovar, mikrovlnná rúra, digestor, kúpeľňa so sprchovýmm kútom, terasa/balkón, WiFi pripojenie, klimatizácia. Apartmán Superior pre 5 osôb - dizajnovo vybavený apartmán pre 2 dospelých a 3 deti (do 12 rokov), spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou a s rozkladacím kreslom, SAT/LCD TV, telefón, vybavená kuchyňa - kávovar, mikrovlnná rúra, digestor, kúpeľňa so sprchovým kútom, terasa/balkón, WiFi pripojenie, klimatizácia.  Family apartmán pre 6 osôb - spálňa s oddelenými posteľami a ďalšia spálňa (menšia) s poschodovou posteľou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, SAT/LCD TV, telefón, vybavený kuchyňa - kávovar mikrovlnná rúra, chladnička, digestor, kúpeľňa so sprchovým kútom, terasa/balkón, WiFi pripojenie, klimatizácia.


Zobraziť viac
Pre deti

Pre deti

miniklub pre deti 5-12 rokov (jún/polovica septembra), detská postieľka pre deti do 3 rokov zadarmo
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu