Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Apartmány Hostin
* * * * *

Cena od
326 € -8%
Žiadne skryté poplatky
26.08. - 02.09.2017
Vybrať iný termín

Výhody a nevýhody

Dovolenková novinka roka 2016!
Stravovanie

Stravovanie

Vlastné. Šport: v okolí sú tenisové kurty, minigolf.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

Apartmány sa nachádzajú v zátoke Vinjola, vo svahu obklopenom zeleňou, cca 250 metrov od kamienkovej a kamenistej pláže. V okolí sú aj menšie ukryté prírodné skalnaté pláže.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Apartmánový komplex Hostin pozostáva z trojhviezdičkových apartmánov ROŽA a dvojhviezdičkových apartmánov GAROFUL, centrálnej recepcie, reštaurácie, baru. Parkovanie je zdarma. Cca 2 minúty peši od komplexu je obchod.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Apt. ROŽA*** – pekné klimatizované apartmány, kde každý z nich má TV, kúpeľňu (sprcha a WC) a balkón. Štúdio 1/3 /A3/ – jedna miestnosť, kde je dvojlôžko, gauč a kuchynský kút. Apt. 1/2+2 /A4 – GALLERY/ – spálňa s dvomi lôžkami na galérii, obývacia časť s gaučom a kuchynským kútom. Apt. 1/3+2 /A5/ – spálňa s tromi lôžkami, obývacia časť s dvojlôžkom a kuchynským kútom. Apt. GAROFUL** – jednoducho zariadené apartmány, kde každý z nich má TV, kúpeľňu (sprcha a WC) a balkón. Štúdio 1/3 /A3/ – jedna miestnosť, kde sú tri lôžka a kuchynský kút. Štúdio 1/4 /A4/ – jedna miestnosť so štyrmi lôžkami a kuchynským kútom. Apt. 1/2+2 /A4 – GALLERY/ – spálňa s dvojlôžkom na galérii, obývacia časť s dvomi lôžkami a kuchynským kútom.
Zobraziť viac

Poznámky

Pes (na vyžiadanie) - platí sa na mieste 5 €/deň.Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3.2016 .

Oficiálne hodnotenie: **