Letné dovolenky autom

Novú letnú ponuku zájazdov na LETO 2017 aktuálne pripravujeme. Predaj spúšťame od 2, polovice decembra 2016, ďakujeme za dôveru. Ak by ste si chceli oddýchnúť v slnečnej exotike alebo si zalyžovať na skvelom prašane, vyberte si z našej širokej ponuky:)

Máme pre vás pripravených viac ako 1000 overených hotelov, štúdií alebo apartmánov pre rodinnú dovolenku v Taliansku alebo v Chorvátsku.

Ponúkame vám oblasti Talianska ako Kampánia, Kalábria, Sicília, Sardínia alebo oblasti Chorvátska - Severná, Stredná a Južná Dalmácia.
Našli sme pre Vás 1213 hotelov

PRE NENÁROČNÝCH KLIENTOV ALE S VÝHODNOU POLOHOU

Stella Di Mare

Romantický hotel s fantastickou polohou priamo pri pláži a v pohodlnom dosahu hlavného mesta.
novinka v ponuke
domáci miláčikovia povolení
WiFi pripojenie zadarmo

VEĽMI KVALITNÉ APARTMÁNOVÉ UBYTOVANIE SO SKVELOU POLOHOU

Les Sanguinaires

Kvalitne vybavené apartmány s výbornou polohou neďaleko od pláže a zároveň blízko k mestu umožňujú stráviť relaxačnú aj aktívnu dovolenku.
novinka v ponuke
odporúčame rodinám s deťmi

RODINNÝ HOTEL S ALL INCLUSIVE

Hotel Club Marina Viva

Hotel s ideálnou polohou v zátoke so zlatým pieskom a neďaleko od hlavného mesta Ajaccio, ponúka nielen pohodový pobyt ale aj dostatok dovolenkových aktivít.
Vaše hodnotenie: 5,0 / 6
služby all inclusive
wellness centrum v hoteli
lehátka a slnečníky na pláži zadarmo
odporúčame rodinám s deťmi

Hotel BREGLIA

rodinný hotel nachádzajúci sa v srdci mestečka Breglia, ktoré je obklopené prírodou. Ideálne miesto pre strávenie pokojnej dovolenky plnej relaxácie a odpočinku a tiež pre milovníkov prechádzok a horskej cyklistiky.

Camping TORRE RINALDA

camp sa nachádza uprostred stredomorskej zelene, neďaleko pláže. Vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi.

Camping LA MASSERIA

kemp s jedným z najväčších aquaparkov v južnom Taliansku sa nachádza blízko krásnej pláže. vhodné pre rodinnú dovolenku.

Camping BAIA BLU LA TORTUGA

príjemný camp nachádzajúci sa v zeleni, areál nadväzuje na pláž. Vhodné miesto pre odpočinkovú dovolenku.

Rezidencia LI MENDULI

apartmány sú umiestnené v dvoch susediacich radových domčekoch, neďaleko centra letoviska a známej pláže La Cinta.

Rezidencia LE CANNE

rozľahlejší apartmánový komplex sa skladá z niekoľkých častí a tvoria ho menšie apartmánové vily (v každej vile 5 - 12 apartmánov), ktoré sa líšia podľa typu. Areál leží v blízkosti jednej z najznámejších pláží La Cinta. Vhodné pre rodinnú dovolenku.

Hotel BUNGALOW CLUB VILLAGE

hotelový komplex, ideálne položený priamo pri pláži Cala d’Ambra, je obklopený stredomorskou vegetáciou a je zložený z centrálnej časti so službami (najbližšie k pláži) a ďalej z niekoľkých malých samostatných budov s izbami. Výborná poloha a dobré služby sú zárukou spokojnej dovolenky.

Apartmány PORTO CORALLO

prázdninové centrum zložené z prízemných apartmánov (B2, B4, C6) a jednoposchodových viliek (D8) leží na východnej strane ostrova, severne od Costa Rei. Letovisko je obklopené krásnou, čistou prírodou a tunajšie piesočné pláže sú ukončené malými skalnatými zálivmi. Jedná sa o pokojnejšie miesto vhodné pre rodinnú dovolenku.

Rezidencia DIMORE DI NETTUNO

veľmi príjemná rezidencia s piatimi apartmánmi bola postavená v typickom sardínskom štýle s dôrazom na kvalitné a tradičné miestne materiály - žulu a drevo. Ideálne miesto pre všetkých, ktorí túžia po pokojnej, komfortnej dovolenke, uprostred bujnej stredomorskej vegetácie a súčasne veľmi blízko najkrajších pláží.
Ďalších 12 hotelov
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu