Letoviská na Egejskej riviére

Letovisko Kusadasi: Ideálna dovolenka v Turecku


Kusadasi (čítaj Kušadasi) je prímorské mestečko ležiace pri tureckých brehoch Egejského mora. Svojim početným návštevníkom ponúka čarovnú panorámu typického pobrežného letoviska s prístaviskom jácht, tyrkysom zafarbenú vodnú hladinu a grécky ostrov Samos na horizonte.

Stredisko leží približne 90 km od známeho letoviska Izmir, necelých 30 km od národného parku Dilek a iba 20 km od slávnej pamiatky Efez, starovekého mesta svetového významu. Kusadasi je tak ideálnym štartovacím bodom k poznávaniu tohto exotického kraja.

Transfer z letiska: približne 90 min.

Egejská riviéra


Letovisko Didim: Stredisko pulzujúce životom

Letovisko Didim, patrí k obľúbeným turistickým strediskám na pobreží Egejského mora. Nachádza sa na severnom brehu zálivu Güllük oproti poloostrova Bodrum a dedinky Torba. Návštevníkom ponúka pokojné zátoky s pieskovými plážami, kvalitné hotelové rezorty, kaviarne a reštaurácie. Na okraji mesta Didim stojí zrúcanina veľkolepého chrámu, ktorý bol zasvätený bohovi Apolónovi.

Kým v staroveku patril k najnavštevovanejším vešteckým miestam, dnes je najvyhľadávanejšou turistickou atrakciou oblasti. Nočný život v letovisku Altinkum je známy množstvom hudobných klubov a reštauráciami s tradičnou tureckou kultúrou, tancom i jedlom.

Transfer z letiska: približne 150 min.

Môže vás zaujímať:

Dovolenka na Egejskej riviére
Fakultatívne výlety na Egejskej riviére

Zarezervujte si dovolenku už teraz so zľavou 35 % a 2 deťmi zadarmo.

Vyberte si zo širokej ponuky hotelov
Neviete sa rozhodnúť? Použite náš online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.


Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR