Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Riva dei Cavalleggeri
* * * * *

01.04. - 09.04. Vybrať iný termín
591 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Tento moderný hotel sa nachádza v centre mesta Bibbona, cca. 200 m od pláže. Do miesta Piombino (trajektový prístav do Elba) sú cca. 20 km ďaleko.

Vybavenie: Malý rodinný hotel má 48 izieb, recepciu, raňajkovú miestnosť, reštauráciu s terasou, reštauráciu à la carte, bar so zmrzlinou, kúpeľňu so satelitným príjmom, internetový kútik a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch , V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sa nachádza bazén (máj - október) s lehátkami a slnečníkmi. Na pláži (15.5.-30.9.) Pre hostí sú k dispozícii aj slnečníky a slnečníky (na izbe 1 slnečník, 1 slnečník a 1 lehátko)

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Vkusne a moderne zariadené izby majú vaňu alebo sprchu/WC, telefón, SAT TV, klimatizáciu, malú chladničku, trezor a balkón. Voliteľné jednoposteľové izby sú k dispozícii na vyžiadanie (o niečo menšie a s jedným lôžkom).

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu. Večera sa podáva ako 3-chodové menu, šalátový bufet.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport za poplatok: vodné športy na pláži miestnymi poskytovateľmi za poplatok. V cca. 150m od hotela sa nachádza požičovňa bicyklov (za poplatok).

Detský program: detské ihrisko.

Hotel Service: Parkovanie (zdarma).

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
1.4. - 9.4.2020
8 nocí
2.4. - 9.4.2020
7 nocí
2.4. - 10.4.2020
8 nocí
7.4. - 15.4.2020
8 nocí
8.4. - 15.4.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}