Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
24.09. - 03.10. Vybrať iný termín
576 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel je centrálne umiestnený, oddelené iba dopravne upokojenou pobrežnou cestou a plážovou promenádou s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov z krásnej piesočnatej pláže. Centrum mesta Lido di Camaiore je vzdialené cca. 200 m, Viareggio a Forte dei Marmi každý cca. 5 km ďaleko. Pisa a Lucca sú vzdialené cca. 30 km ďaleko.

Vybavenie: Tento malý a útulný hotel má 40 izieb, výťah, Wi-Fi, salóniky, reštauráciu a americký bar, slnečníky a slnečníky sú pre hostí k dispozícii za poplatok. Parkovanie pred hotelom.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Útulné a príjemne zariadené izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, satelitnú TV, minibar a trezor. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do maximálnej výšky 1)

Možnosť stravovania: Polpenzia: Raňajky formou bufetu. Večera pozostáva z 3 kurzov (výber menu) s predjedlo a šalátovým bufetom.

Oficiálne trieda: hviezdičiek 3,5

Zábava: raz za týždeň "toskánsky večer".

Šport za poplatok: vodné športy na pláži miestnymi poskytovateľmi, tenisový kurt cca. 2 km a 18 jamkové golfové ihrisko cca. 15 km ďaleko.

Poznámky: Žiadny transfer a žiaden sprievodca. Odporúčame rezerváciu autopožičovne.

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
24.9. - 3.10.2019
9 nocí
24.9. - 2.10.2019
8 nocí
24.9. - 1.10.2019
7 nocí
25.9. - 2.10.2019
7 nocí
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}