Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Montebelli Country Resort
* * * * *

06.04. - 13.04. Vybrať iný termín
619 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Umiestnenie: Montebelli Country Resort je navrhnutý ako ranč a nachádza sa v oblasti Maremma a len dvadsať minút od mora. Tam si môžete buď vychutnať vidiecky život v Toskánsku alebo relaxovať na pláži a dvadsať minút.

Vybavenie: Hotel ponúka distribuovať sami na zámku a modernom vidieckom hoteli 45 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, bar, čitáreň, spoločenská miestnosť a reštaurácia. Areáli hotela funkcie bazén s lehátkami (v cene).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Priateľské zariadené izby sa nachádzajú v kaštieli a majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, SAT-TV, telefón, trezor a sú umiestnené na záhradnej strane. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do maximálne 1)
Dvojlôžková izba Deluxe: Tieto izby majú rovnaké funkcie ako dvojlôžkové izby a sú o niečo priestrannejšie s ďalšou vaňou a sprchovacím kútom, klimatizáciou, rozkladacou pohovkou pre 3. a 4. osobu a nachádzajú sa v hoteli v krajine. Niektoré izby majú prístup do záhrady. (Obsadenosť: dospelí najmenej 2 až maximálne 2 deti do maximálne 2)

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu, večera ako menu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Sports vrátane tenisu.

Šport za poplatok: Hotel má vlastné konské stáje.
V blízkosti sa nachádzajú 2 golfové ihriská, golfový klub Punta Ala (30 km) a golfový klub Toscana (12 km). Cyklistické výlety so sprievodcom (prilba na bicykel).

Detský program: detské ihrisko.

Wellness: Nechajte sa hýčkať vo vyhrievanom bazéne masážneho centra masážnych trysiek, protiprúdového systému a vodopádovej fontány. Existujú aj rôzne aplikácie. Wellness centrum a procedúry sú za poplatok.

Hotelové služby: byť informovaný príchody po 23:00 je vo vlastníctve pri rezervácii iba o čas. (Kontaktujte prosím tento Schauinsland-cestovanie).

Poznámky: Všetky hotelové priestory sú bezbariérové.
Na vyžiadanie sú k dispozícii 4 bezbariérové ​​izby (2x štandard/2x deluxe).
**************
Località Molinetto
 Caldana 58023
 Tel .: 39 056 688 7100
 Fax: 39056681439

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.4. - 13.4.2021
7 nocí
7.4. - 14.4.2021
7 nocí
8.4. - 15.4.2021
7 nocí
9.4. - 16.4.2021
7 nocí
10.4. - 17.4.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}