Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Tento útulný hotel sa nachádza na pokojnom mieste uprostred nádherných, dobre udržiavaných záhrad s idylickým panoramatickým výhľadom na okolitú kopcovitú krajinu. V centre mesta San Gimignano s množstvom obchodov, reštaurácií a barov cca. 5 km, Certaldo je vzdialený cca. 9 km, Siena cca. v 42 km a Florencia v cca. 50 km.

Vybavenie: Tento typický toskánsky vidiecky hotel má 25 izieb, recepciu, výťah, Wi-Fi, reštauráciu a bar. V dobre udržiavanom vonkajšom areáli sa nachádza bazén s lehátkami a slnečníkmi (máj-september).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Priateľské izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, TV so satelitným príjmom, telefón, trezor, Wi-Fi (zadarmo) a minibar (za poplatok). Voliteľne k dispozícii na jedno použitie na vyžiadanie. K dispozícii je aj klasická izba s výhľadom do záhrady (za príplatok). (Obsadenosť: dospelí minimálne 2 až maximálne 2 deti do maximálnej výšky 1)
Dvojlôžková izba Superior: S rovnakými zariadeniami ako dvojlôžkové izby, izby sú priestrannejšie a majú balkón. (Obsadenosť: dospelí od 2 do max 2 deti do 1 rokov alebo dospelí do 3 rokov)

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu. Večere ako menu. Vo štvrtok je reštaurácia "Leonetto" zatvorená. Večera sa uskutoční v reštaurácii Villa San Paolo, ktorá je vzdialená 3 km. (Neexistuje žiadna kyvadlová doprava).

Oficiálne trieda: hviezdičiek 3,5

Športové cene: stolný tenis.

Šport za poplatok: Jazda na koni je k dispozícii na 5 km a tenisový kurt v cca. 3 km ďaleko.

Hotel servis: parkovisko.

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}