Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
22.10. - 29.10. Vybrať iný termín
541 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza na pokojnom mieste a je cca. 10 km od mesta Volterra. V blízkosti rímskeho divadla a námestia Piazza dei Priori. Medzi neďaleké zaujímavé miesta tiež patria Palazzo dei Priori a Etruské múzeum.

Vybavenie: Tento malý a útulný hotel má 23 izieb, recepčný bar a reštauráciu. V krásnom areáli sa nachádza bazén s kreslami a slnečníkmi (vrátane).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Priateľské izby majú vaňu alebo sprchu/WC, satelitnú TV, telefón, Wi-Fi (zdarma), klimatizáciu, minibar a trezor. Izby nemajú balkón a ležia na pozemku. (Obsadenosť: dospelí minimálne 2 až max. 2)
Dvojlôžková izba Superior: rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale majú terasu orientovanú na stranu. (Obsadenosť: dospelí najmenej 2 až maximálne 2 deti do maximálne 2 rokov)

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky a večere formou bufetu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Deti: herňa.

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
22.10. - 29.10.2019
7 nocí
28.10. - 4.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}