Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Il Borgo Centro Vacanze

07.04. - 14.04. Vybrať iný termín
539 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Rekreačná obec je obklopená toskánskou krajinou s krásnymi olivovými hájmi, stredomorskou vegetáciou a 15-akrovým prírodným pozemkom. Krásna piesočná pláž Cecina Mare je cca. 7 km ďaleko. Stredoveké mesto Guardistallo s úzkymi uličkami zostalo takmer originálne a ponúka veľmi dobré reštaurácie s miestnymi špecialitami.

Vybavenie: Rekreačná obec má 70 ubytovacích jednotiek, recepciu, reštauráciu A'la Carte s vonkajšou terasou za poplatok a bar a obchod. V krásnej a rozsiahlej záhrade vily sa nachádzajú 3 bazény a 1 detský bazén (1 bazén od 1.5.- do 13.10 hod. A 1 otvorený bazén od 16.6.-8.09 otvorený) s ležadlami a slnečníkmi.

Rezervovať si zariadenia:
Štúdio: Štúdiá majú sprchu/WC, telefón, TV, kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, kuchynský kút a zariadenú terasu (25 m²). (Posteľná bielizeň a uteráky nie sú zahrnuté v cene, je možné si ich prenajať za poplatok). (Obsadenosť: dospelí od 2 do 2)
Apartmán typu B: Apartmány majú rovnaké vybavenie ako štúdiá, ale sú priestrannejšie (36 m²). (Obsadenosť: dospelí od 2 do 4 alebo dospelí do 2 detí max. 2)
Apartmán 1 spálňa: S rovnakým vybavením ako štúdiá, majú inú samostatnú spálňu (60 m²). Apartmány s 2 spálňami na vyžiadanie. (Obsadenosť: dospelí od 2 do max 5 detí do 3 rokov)

Rezervačné možnosti stravovania: prenocovanie: bez jedla.

Kategória Krajina: unclassified

V cene sú zahrnuté športy: bowling, telocvičňa, volejbal, stolný tenis.

Detský program: Malé ihrisko.

Poznámky: Zahrnuté sú aj elektrina, voda a záverečné upratovanie (okrem kuchyne, upratovanie kuchyne počas pobytu a záverečné upratovanie za poplatok 20 € za upratovanie). Na mieste je k dispozícii posteľná bielizeň a uteráky, detská postieľka za príplatok. Cena za vykurovanie nie je zahrnutá a platí sa na mieste.

Žiadny prevod a žiaden sprievodca. Odporúčame rezerváciu autopožičovne.

Všetky priestory hotela okrem posilňovne, sú prístupné bez bariér.
2 bezbariérové ​​izby sú k dispozícii na vyžiadanie.

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
7.4. - 14.4.2020
7 nocí
9.4. - 16.4.2020
7 nocí
12.4. - 21.4.2020
9 nocí
14.4. - 21.4.2020
7 nocí
15.4. - 22.4.2020
7 nocí
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}