Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Hotel Residence Palazzo Ricasoli
* * * * *

15.12. - 22.12. Vybrať iný termín
440 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Historický hotel má centrálnu polohu. Do 1 km sa nachádzajú reštaurácie, bary, nočné kluby, verejná doprava, vlakové a autobusové nádražie. Zámky ako Piazza San Marco, galéria umenia Accademia, Duomo, múzeum Uffizi a trh San Lorenzo sú ľahko dostupné. 5-10 minút pešo. Letisko Florencia je vzdialené približne 4 km a letisko Pisa je vzdialené približne 80 km.

Vlastnosti:
Hostia sú vždy vítaní v 43 apartmánoch a klimatizovaný apartmánový hotel ponúka aj 10 jednolôžkových a 48 dvojlôžkových izieb.Hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou check-in/out.Výťah vedie na väčšinu poschodí.Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú trezor, TV miestnosť, izbovú službu, službu prebudenia, práčovňu a konferenčnú miestnosť.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.Ak chcete zaparkovať svoje auto, hostia majú k dispozícii garáž (za poplatok) a parkovisko (za poplatok).Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie.Väčšina izieb má štandardne balkón.Izby majú manželskú posteľ.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a minibar.Kuchynka má chladničku, mini chladničku a zariadenie na prípravu čaju a kávy.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie hostí.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok).Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Na terase sú k dispozícii ležadlá a slnečníky. Ako športovú alebo rekreačnú príležitosť je golf ponúkaný za poplatok.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, jedáleň, kaviareň a bar. Kontinentálne raňajky formou bufetu sa ráno posťahujú z postele.

Kreditné karty:
V hotelových apartmánoch sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
15.12. - 22.12.2019
7 nocí
17.12. - 24.12.2019
7 nocí
12.1. - 19.1.2020
7 nocí
12.1. - 20.1.2020
8 nocí
13.1. - 20.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}