Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Happy Camp Orbetello
* * * * *

09.09. - 19.09. Vybrať iný termín
966 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: v živom prostredí, priamo na more s vlastnou piesočnatou plážou

Vybavenie: K dispozícii je reštaurácia, bar, bar pri bazéne, mini market, kiosk/obchod so suvenírmi, rôzne obchody a práčka. Lekárske služby (na vyžiadanie, v júli a auguste), Wi-Fi vo verejných priestoroch (za príplatok), slnečníky a ležadlá pri bazéne (asi 25x10 m od polovice mája). Dáždniky a lehátka na pláži (za poplatok).

Ubytovanie: priestranné mobilné domy s moderným vybavením Happy Tent (T4J-6J): stan pre maximálne 6 osôb, cca. 24 m², spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 3 samostatnými lôžkami, posteľ pre 6.Osoba je prístelka.Obývacia izba s kuchynským kútom (chladnička, plynový sporák), vonku záhradné posedenie so stolom, stoličkami, slnečníkmi a 2 plážovými stoličkami Happy Standard (4F-5F): pre maximálne 5 osôb, ďalší kuchynský kút s chladničkou, plynový sporák, zásuvky a všetko potrebné pre 5 osôb. , od hrnca do riadu, klimatizácia za poplatok Happy Standard (5G): pre 5 osôb, inak rovnaké vybavenie ako 41F-5F, (6.osoba na prístelke).Niektoré mobilné domy sú vybavené drevenou terasou, altánkom, strešným oknom alebo slnečníkom (pozri popis každého kempingu). 1 detská postieľka: do 2 rokov cca. € 2, -/deň, požadovaná rezervácia.Max.Počet detí nesmie byť prekročený deťmi mladšími ako 2 roky.

Fajčenie nie je povolené vo všetkých ubytovacích zariadeniach hotela Happy Camp.

Jedlo a pitie: Bez jedla.

Zábava: Denné a večerné zábava

Šport/Aktivity: Plážový volejbal, futbalové ihrisko, stolný tenis. Za poplatok: surfovanie v okolí,

Wellness: za poplatok: 3 vírivky

Rodiny: detská zábava, mini klub (od 4 rokov, cca od konca mája do polovice septembra), samostatný detský bazén, detské ihrisko, vysoká stolička (za poplatok, vyžiadanie s rezerváciou)

Pes: psy len na vyžiadanie, 5, - €/pes/20 €, - záverečné upratovanie, je možné rezervovať špeciálnou službou (kód: S LHAP6 A)

Informácie: Národná kategória: 3 hviezdičky Parkovanie: 1 parkovacie miesto na mobilný dom v cene V cene nájmu: elektrina, voda, plyn Prineste so sebou: všetky obliečky, alebo prenajímateľné na mieste: posteľná bielizeň ca. € 15, - za sadu pre 1 samostatné lôžko, cca. 20 €, - za 1 manželskú posteľ, je potrebná rezervácia Platba na mieste: Kaucia cca. 100 €, - (hotovosť), pobytový poplatok, klimatizácia cca. € 5, -/deň, záverečné upratovanie hosťom (v opačnom prípade bude zo zálohy odpočítaných cca 40 € -/€ 50, -). Na požiadanie: vysoká stolička cca. € 2, -/deň, nutná rezervácia Začiatok/koniec pobytu: 16/10 hod., Príchody po 18 hod., Zaregistrujte sa na recepcii

Pri rezervácii cesty Neckermann: 1 rok Holiday Bonuscard zadarmo! Podrobnosti na internete:
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
9.9. - 17.9.2019
8 nocí
9.9. - 18.9.2019
9 nocí
9.9. - 19.9.2019
10 nocí
9.9. - 20.9.2019
11 nocí
1 070,00 €
9.9. - 16.9.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6