Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Grand Hotel Mediterraneo
* * * * *

03.02. - 10.02. Vybrať iný termín
568 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Tento atraktívny mestský a konferenčný hotel sa nachádza len pár minút chôdze od centra Florencie, priamo a centrálne na rieke Arno. Hotel je ideálnym miestom pre obchodných cestujúcich. Hromadná doprava, nákupné a reštaurácie sú v bezprostrednej blízkosti.

Vlastnosti:
Hostia sa môžu cítiť ako doma v 28 jednoduchých a 286 dvojposteľových izbách. V hoteli sa nachádza lobby a recepcia. K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí. K dispozícii sú trezor, zmenáreň, salónik s TV, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie. Navyše je tu niekoľko obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie. Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správnu vnútornú klímu. Vo väčšine izieb je štandardne k dispozícii balkón. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu king. K dispozícii je aj trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička, minichladnička a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. K najlepším dovolenkovým výhodám patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Ako bonus je k dispozícii fén. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné zariadenia hotela. K dispozícii je množstvo aktivít, vrátane cyklistiky/horskej cyklistiky, tenisu a posilňovne. Ponúka sa zábavný program pre deti.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, kaviareň a bar.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
3.2. - 10.2.2020
7 nocí
6.2. - 13.2.2020
7 nocí
6.2. - 14.2.2020
8 nocí
7.2. - 14.2.2020
7 nocí
16.2. - 24.2.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}