Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Fattoria Degli Usignoli Hotel & Appartements
* * * * *

25.09. - 02.10. Vybrať iný termín
342 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel Fattoria degli Usignoli bol postavený v 15. storočí mníchmi rádu Vallombrosans. Nachádza sa v Reggello, na svahoch masívu Pratomagno, s výhľadom na krásnu krajinu Valdarno a Chianti. Jeho vynikajúca poloha je ideálnym východiskovým bodom pre výlety do najvýznamnejších historických miest Florencie, Siena, San Gimignano, Arezzo, Certaldo, Cortona a celú oblasť Chianti.

Zariadenie: Rezidencia má 43 apartmánov rozmiestnených v niekoľkých budovách. K vybaveniu patrí recepcia, spoločenská miestnosť a reštaurácia. Na dobre udržiavaných pozemkoch sú k dispozícii 2 bazény (máj - september) s lehátkami a slnečníkmi (v cene).

Rezervovať si zariadenia:
Apartmány 1 izba: Rusticky zariadené apartmány majú sprchu/WC, kúrenie, satelitnú televíziu, telefón, klimatizáciu (na vyžiadanie za poplatok), kuchynský kút s mrazničkou, trezor, Wi-Fi zdarma, obývacia izba s rozťahovacím gaučom, a balkón alebo terasu do záhrady (cca 32 m²). (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do 2 rokov alebo dospelí až do maximálne 3 rokov)
Apartmány 2 spálne: S rovnakým vybavením ako app. s 1 spálňou, ďalšou ďalšou spálňou (obsadenie 4 osoby, asi 46 m² a 5 osôb, asi 48 m²). (Obsadenosť: dospelí aspoň 3 až maximálne 2 deti do 2 rokov alebo dospelí do 5 rokov)
Dvojlôžková izba: Priateľské a rustikálne izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, TV so satelitným príjmom, telefónom, kúrenie, klimatizácia (na vyžiadanie za poplatok), trezor, bezplatné Wi-Fi a balkón alebo terasu do záhrady. Na vyžiadanie aj pre jednorázové rezervácie. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do 2 rokov alebo dospelí až do maximálne 3 rokov)

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu, večera sa podávajú pri stole. V lete každý štvrtok večer grilovanie so živou hudbou. Polpenzia k dispozícii od 17.3.18-31.10.18

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport zahrnuté: futbalové ihrisko.

Šport za poplatok: jazda na koni, požičovňa horských bicyklov za poplatok.

Hotelová služba: práčka za poplatok.
Nehlídané parkovisko zadarmo.

Poznámky: Vrátane vody a búrky a záverečné čistenie. Ručníky a posteľná bielizeň sa menia raz týždenne. Musí sa uložiť záloha vo výške 150 € v hotovosti.
**********
Hotel bez transferu a sprievodcu. Odporúčame rezerváciu autopožičovne.

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
25.9. - 2.10.2019
7 nocí
7.10. - 14.10.2019
7 nocí
8.10. - 15.10.2019
7 nocí
9.10. - 16.10.2019
7 nocí
10.10. - 17.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4