Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Demidoff Country Resort
* * * * *

01.09. - 08.09. Vybrať iný termín
498 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza na pokojnom a idylickom mieste v zelenej krajine Casellina, len 2,1 km od Parco di Villa Demidoff. V cca. Budete 15 km od Accademia di Belle Arti a Stadio Artemio Franchi. Bazilika Santa Maria Novella a múzeum a Fortezza da Basso sú tiež vzdialené len 9 km (15 km).

Vybavenie: Tento útulný hotel má 100 izieb, recepciu, lobby s krbom, reštauráciu, bar a záhradu s lehátkami, kde si môžete oddýchnuť. Vonku je k dispozícii bazén a niektoré lehátka so slnečníkmi (v cene).
Vnútri je ďalší bazén.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Vkusne zariadené izby majú vlastnú kúpeľňu, satelitnú TV, klimatizáciu, mini chladničku a trezor. Izby nemajú balkón/terasu a sú umiestnené na pozemku.
Dvojlôžková izba Deluxe: Vybavená rovnakými zariadeniami ako dvojlôžkové izby, ale má výhľad na mesto Florence a hory. Voliteľne k dispozícii na výlučné použitie na vyžiadanie.
Rodinná izba: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale priestrannejšie.

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu. Večera sa podáva ako 3-chodová večera podľa výberu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Hotel Service: Parkovanie (zdarma) k dispozícii.
Wi-Fi zdarma.

Poznámky: Domáci miláčikovia sú na vyžiadanie okrem výnimočnej dvojlôžkovej izby (poplatok 10 € za deň).

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
1.9. - 8.9.2019
7 nocí
3.9. - 10.9.2019
7 nocí
5.9. - 12.9.2019
7 nocí
7.9. - 14.9.2019
7 nocí
8.9. - 15.9.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 2.6 / 6