Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel je krásny a tichý, uhnízděný v krásnom toskánskom vidieku. V centre mesta Scarlino s obchodmi, reštauráciami a barmi cca. 5 km, na piesočnaté pláže Puntone cca. 7 km, Follonica cca. 12 km a Castiglione della Pescaia cca. 25 km ďaleko.

Vybavenie: Malý veľmi komfortný rekreačný komplex pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých prístavov, na ktorých je rozmiestnených 138 izieb a recepcia. Wi-Fi v recepcii zadarmo. V krásnej záhrade sa nachádza bazén s lehátkami a slnečníkmi (12.5.-15.10.).

Rezervovať si zariadenia:
Štúdio: Štúdiá majú kombinovanú obývačku/spálňu, vaňu alebo sprchu/WC, TV, telefón, klimatizáciu, kuchynku s chladničkou a balkón alebo terasu. (Obsadenosť: dospelí od 2 do 2)
Apartmán 1 spálňa: Vybavený rovnakým vybavením ako vybavenie okrem samostatnej spálne. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do maximálne 2 rokov)
Apartmán s 2 spálňami: Vybavený rovnakým vybavením ako vybavenie okrem dvoch oddelených spální. (Obsadenosť: dospelí od 2 do max 2 deti min 2 až max 3)

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport za poplatok: v cca. 10 km je golfové ihrisko.

Hotelová služba: mincová práčka a sušičky mincí, parkovanie

Poznámky: Pri odchode bude účtovaný poplatok za záverečné upratovanie, ktorý sa platí na mieste:
Štúdio: 45 Euro
Apartmán 1 Sclhafzimmer: 50 Euro
2 + kk: 55 Euro
*******
žiadny prevod a žiaden sprievodca. Odporúčame rezerváciu autopožičovne.

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}