Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
04.11. - 11.11. Vybrať iný termín
337 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Hotel sa nachádza priamo v historickom centre Florencie. Hromadná doprava a početné nákupné a zábavné zariadenia sú v bezprostrednej blízkosti budovy. Slávne pamiatky mesta, ako napríklad Uffizi, Duomo alebo San Lorenzo, sú vzdialené len pár minút. Florencia vlaková stanica je cca. 1,5 km ďaleko. Letisko sa nachádza vo vzdialenosti približne 7 km od hotela.

Vlastnosti:
6 jednolôžkových a 51 dvojlôžkových izieb ponúka hosťom komfort a pohodu. V hoteli sa nachádza lobby a recepcia. Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy. Pre cestujúcich v dome je k dispozícii bezpečná a lekárska pomoc. Hostia môžu surfovať po internete cez WiFi a zostať v kontakte s vonkajším svetom. Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia a kúrenie taktiež zabezpečujú správne vnútorné prostredie. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované pohodlnými zariadeniami s telefónom, TV a WiFi (za poplatok). Kúpeľňa má sprchu a sušič na vlasy.

Šport/Zábava:


Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň a jedáleň. Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky formou bufetu.

Kreditné karty:
Kreditné karty priamo v dome: Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
4.11. - 11.11.2019
7 nocí
5.11. - 12.11.2019
7 nocí
7.11. - 14.11.2019
7 nocí
8.11. - 15.11.2019
7 nocí
11.11. - 18.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}