Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Villa Melodie
* * * * *

05.05. - 12.05. Vybrať iný termín
455 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza na pokojnom mieste nad zálivou Citara. Centrum Forios sa nachádza v cca. Vzdialený 1 km. Na pláž Citarara sa dostanete po cca. 500 m. Autobusová zastávka sa nachádza v blízkosti hotela.

Vybavenie: Hotel má 33 izieb rozložených na 2 podlažiach. K vybaveniu patrí recepcia, bar, jedáleň Wi-Fi vo verejných priestoroch a salónik. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza bazén s panoramatickou terasou, lehátkami a slnečníkmi. Hotel má tiež kryté termálne kúpalisko.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, klimatizáciu (na vyžiadanie za poplatok) a balkón alebo terasu. Prípadne možnosť rezervácie na vyžiadanie za príplatok za jednorazové použitie. (Obsadenosť: dospelí od 2 do max 2 deti do 1 rokov alebo dospelí do 3 rokov)
Dvojlôžková izba Superior: Vybavená rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, navyše s výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do 1 rokov alebo dospelí do maximálne 3 rokov)

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky a večere formou bufetu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zahrnuté športy: Termálny krytý bazén (uzavretý v auguste).

Športové poplatok: masáže za príplatok.

Poznámky: Domáce zvieratá nie sú povolené.
*
Prevoz sa uskutočňuje pomocou člnového člna, vrátane batožiny. Čas prenosu cca. 45 minút.
*
Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. Pre spiatočný let z Neapole pred 8:30 hod. (Po-so) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.
***
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka 2:
*
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.5. - 12.5.2020
7 nocí
5.5. - 13.5.2020
8 nocí
6.5. - 13.5.2020
7 nocí
9.5. - 16.5.2020
7 nocí
11.5. - 18.5.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}