Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Villa Cimmentorosso
* * * * *

24.09. - 01.10. Vybrať iný termín
624 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza nad zátokou Citara s krásnou panorámou, len pár minút chôdze od najbližšej autobusovej zastávky. Autobusom sa dostanete na pláž a centrum mesta Forio.

Vybavenie: Hotel má lobby s recepciou, trezor, Wi-Fi vo verejných priestoroch (zadarmo), reštauráciu a bar. V krásnom areáli sa nachádza bazén s lehátkami a slnečníkmi (v cene).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Standard: Priateľské izby majú vaňu alebo sprchu/wc, sušič na vlasy, telefón, trezor, SAT TV, klimatizáciu (na vyžiadanie) a balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady. Voliteľne k dispozícii na jedno použitie na vyžiadanie. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 3 deti do maximálnej výšky 1 alebo dospelí maximálne do 4 rokov)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale majú výhľad na more. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do 1 rokov alebo dospelí do maximálne 3 rokov)

Rezervovateľné možnosti stravovania: B & B/HB/FB: raňajky formou bufetu. Obed a večera ako výber menu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Wellness: masáže a rôzne kozmetické procedúry za poplatok.

Upozornenia: Hotel nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Prevoz sa uskutočňuje pomocou člnového člna, vrátane batožiny. Čas prenosu cca. 45 minút.
*
Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. Pre spiatočný let z Neapole pred 8:30 hod. (Po-so) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.

Poznámka 2:
*
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
24.9. - 1.10.2019
7 nocí
25.9. - 2.10.2019
7 nocí
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
27.9. - 4.10.2019
7 nocí
28.9. - 5.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6