Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

VILLA AL PARCO HOTEL
* * * * *

21.04. - 28.04. Vybrať iný termín
333 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Tento hotel sa nachádza v meste Ischia, je obklopený krásnu scenériu zálivu San Francesco naproti piesočné pláže, ktorá je známa pre svoje nádherné západy slnka. Od hotela v centre Ischia, kde sa nachádza mnoho reštaurácií, barov, krčiem a obchodov, sa dostanete asi za 20 minút pešo alebo za 5 minút autobusom.

Vlastnosti:
V hoteli je k dispozícii vstupnú halu a recepcii. Trezor, TV miestnosť a platené stráženie detí k dispozícii hosťom ubytovanie sú k dispozícii. Hostia môžu surfovať cez WiFi na internete a zostať v kontakte s okolitým svetom. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku pri dome. Aktívny cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli bude vedieť, požičovňa bicyklov oceniť (bez poplatku).

Ubytovanie:
Všetky izby majú klimatizáciu a kúrenie sú k dispozícii, jedna kúpeľňa patrí do iného zariadenia. K základnému vybaveniu každej izby majú balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Všetky izby majú rozkladaciu pohovku. Tiež postieľky a môžu byť poskytnuté prístelky. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. Pre optimálny komfort, telefón a TV poskytnúť. V kúpeľni, ktorý je vybavený sprchovacím kútom, je tu sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú skvelé pre bežné aqua školenia a aktívny odpočinok. Lehátka a slnečníky sú poskytované aj pre cestujúcich. V rekreačnej oblasti, v hoteli vedľa cyklistika/horské bicykle, kúpele a solárium ponúka aj poplatok tenis a masážne aplikácií.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Môžete si rezervovať polpenziu. Každé ráno sa podávajú bohaté raňajky formou bufetu a večere.

Kreditné karty:
Vízum je akceptované ako platobný prostriedok.

Upozornenie:
Izby typu Economy/Eco sa zvyčajne líšia veľkosťou, vlastnosťami a polohou od štandardnej izby. Tento typ izby prideľuje hotelier na mieste v závislosti od dostupnosti.

Izby s 2 izbami môžu byť tiež duplexné alebo duplexné.

Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami.

Ak ste si rezervovali cestu bez transferu cez XPUR a pricestovali ste po 18:00 hodine vo Vašom rezervovanom hoteli, informujte o tom prosím hoteliér ešte pred príchodom, aby ste si rezervovali službu.

Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie na mieste. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Niekedy. Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Radi by sme Vás upozornili na skutočnosť, že v deň príchodu (platí aj pre nočné lety) sa môžete zaregistrovať do hotela od 15.00 hod. (Miestna odchýlka je rezervovaná). V deň odchodu môžete využiť izbu až do 11:00 (miestne výnimky sú vyhradené).

Ponuka na rezerváciu hotelov je platná len pre účastníkov cestovania, ktorí si rezervovali, majú pobyt alebo môžu poskytnúť dôkaz o lete z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska alebo Beneluxu. Hotelieri sú oprávnení požadovať dodatočné platby bez zodpovedajúceho dôkazu na mieste alebo rezerváciu odmietnuť.

Upozorňujeme, že v niektorých mestách a meste sa účtuje mestská daň. Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu, mestskú daň účtuje hotel pri príchode alebo odchode. Výška dane sa môže líšiť v závislosti od kategórie hotela, sezóny, trvania a dňa príchodu.

Od októbra do mája môžu alebo nemusia byť zariadenia/služby dostupné v niektorých destináciách kvôli poveternostným podmienkam alebo nízkym počtom návštevníkov. Obmedzenia sa môžu vzťahovať na hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity. Renovácie alebo stavebné práce sa môžu uskutočniť v tomto čase v rezervovanom hoteli alebo v susednom hoteli, ako aj v jeho bezprostrednej blízkosti.

Požiadavky na vstup pre nemeckých štátnych príslušníkov možno nájsť pod

Hostia s nemeckým občianstvom by sa mali včas informovať na zodpovednom konzuláte podľa aktuálnych požiadaviek na vstup.

Vízové ​​poplatky nie sú zahrnuté v cene zájazdu.

Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše prázdninové balíky sú všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

(Iba na vyžiadanie e-mailom)
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
21.4. - 28.4.2020
7 nocí
21.4. - 29.4.2020
8 nocí
22.4. - 29.4.2020
7 nocí
5.5. - 12.5.2020
7 nocí
5.5. - 13.5.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}