Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

San Giorgio Terme
* * * * *

24.04. - 01.05. Vybrať iný termín
669 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza nad "Maronti" pláž. Súkromná pláž je cca. 450 m. Autobusová zastávka sa nachádza cca. 60 metrov. Rybárska osada Sant Agngelo je cca. 2,5 km (taxi loď cca 3 € na osobu). Ischia Porto je cca. Vo vzdialenosti 8 km.

Vybavenie: Hotel má 80 izieb, recepciu, reštauráciu s raňajkovou terasou, vysokorýchlostné Wi-Fi (zdarma), bar a parkovisko. Vo vonkajšom areáli je termálny bazén (cca 33 stupňov), terasa s ležadlami a slnečníkmi (v cene).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Izby majú kúpeľňu so sprchou, WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, minibar, trezor a klimatizáciu. Voliteľne za príplatok s balkónom. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max. 2 deti do 1 alebo dospelí do 3 rokov)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: S rovnakým vybavením majú výhľad na more a balkón alebo terasu. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max. 2 deti do 1 alebo dospelí do 3 rokov)
Jednolôžková izba: Izby sú podobné dvojlôžkovým izbám, ale sú o niečo menšie a majú jedno lôžko. Na vyžiadanie je k dispozícii aj výhľad na more. (Obsadenosť: Dospelí najmenej 1 až max. 1)

Možnosť rezervovať jedlo: raňajky/polpenzia/plná penzia: raňajky formou bufetu. Obed a večera ako výber z menu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zahrnuté športy: 3x týždenne vodná aerobik.

Šport za poplatok: Joga 6 krát týždenne za poplatok.

Wellness: Wellness zóna (cca 300 m²) s krytým bazénom, parným kúpeľom, termálnou sprchou. Za poplatok masáže a kozmetické procedúry.
Vstup do kúpeľov od 18 rokov!
50% zľava na bahenné zábaly a termálne kúpele (lekárske vyšetrenie je potrebné zaplatiť na mieste).

Poznámky: Prevod sa uskutočňuje pomocou člnového člna vrátane batožiny. Čas prenosu cca. 45 minút.

Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. Pre spiatočný let z Neapole pred 8:30 hod. (Po-so) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.
*
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka 2:
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 119.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
24.4. - 1.5.2020
7 nocí
25.4. - 2.5.2020
7 nocí
27.4. - 5.5.2020
8 nocí
27.4. - 4.5.2020
7 nocí
28.4. - 5.5.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}