Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Parco Smeraldo Terme
* * * * *

05.04. - 12.04. Vybrať iný termín
845 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza na pokojnom mieste v krásnej panoramatickej polohe, priamo na pláži Maronti. Autobusová zastávka do Ischie-Porto sa nachádza v cca. Vzdialenosť 100 m. Rybárska dedina Sant'Angelo je cca. 2,5 km (taxík cca 3 € na osobu). Po Ischii-Porto je cca. 8 km.

Vybavenie: Hotel má 70 izieb, recepciu, výťah, reštauráciu, bar, vysokorýchlostné Wi-Fi (zdarma), kaderníctvo a terasu s výhľadom na more. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza termálny bazén (asi 33 ° C, asi 136 m²) s terasou, lehátkami a slnečníkmi.

Rezervovať si zariadenia:
Double: (. Cca 15.6.-15.9) Vítame izby sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, fénom, telefónom, satelitnou TV, minibar, trezor a klimatizácia. Izby nemajú balkón s výhľadom do krajiny strane. Voliteľne k dispozícii s balkónom (D). (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 2 deti do 1 alebo dospelí až 3 ....)
Dvojitá strana Výhľad na more: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale majú balkón a čiastočný výhľad na more. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do 1 rokov alebo dospelí do maximálne 3 rokov)
Jednolôžková izba: Rovnaké zariadenia ako dvojlôžkové izby sú menšie. Tiež so seitl. Na požiadanie je k dispozícii výhľad na more. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do 1)

Rezervované možnosti stravovania: raňajky/polpenzia/plná penzia: raňajky formou bufetu. Obed a večera ako menu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Príležitostné večerná zábava.

Sports vrátane: tenisový kurt.

Šport za poplatok: Jóga za poplatok v hoteli San Giorgio.

Wellness: hotelový wellness areál s 2 termálnymi vnútornými kúpeľmi (cca 80 m², cca 33 ° C a 36 ° C) s hydromasážou, vodopádom, aromatickými sprchami, Kneippovým bazénom, relaxačnou zónou, posilňovňou, vrátane. Za poplatok: bahno a termálna liečba, masáže. Vstup do kúpeľov iba od 18 rokov!

Poznámky: Prenos prebieha člnom. Doba prenosu cca. 45 minút.

Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. Pre spiatočný let z Neapole pred 8:30 hod. (Po-so) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.
*
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka 2:
*
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.
Katalóg "Sun ciele" Summer 2020 na stránke 96.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.4. - 12.4.2021
7 nocí
6.4. - 13.4.2021
7 nocí
7.4. - 14.4.2021
7 nocí
8.4. - 15.4.2021
7 nocí
9.4. - 16.4.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}