Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Parco Smeraldo Terme
* * * * *

30.09. - 07.10. Vybrať iný termín
951 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza na pokojnom mieste v krásnej panoramatickej polohe, priamo na pláži Maronti. Autobusová zastávka do Ischie-Porto sa nachádza v cca. Vzdialenosť 100 m. Rybárska dedina Sant'Angelo je cca. 2,5 km (taxík cca 3 € na osobu). Po Ischii-Porto je cca. 8 km.

Vybavenie: Hotel má 70 izieb, recepciu, výťah, reštauráciu, bar, vysokorýchlostné Wi-Fi (zdarma), kaderníctvo a terasu s výhľadom na more. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza termálny bazén (asi 33 ° C, asi 136 m²) s terasou, lehátkami a slnečníkmi.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Príjemne zariadené izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, satelitnú TV, minibar, trezor a klimatizáciu (okolo 15.6.-15.9.). Izby nemajú balkón a ležia na pozemku. Voliteľne k dispozícii s balkónom (Classic Room/CB2). (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do 1 rokov alebo dospelí do maximálne 3 rokov)
Dvojitá strana Výhľad na more: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale majú balkón a čiastočný výhľad na more. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do 1 rokov alebo dospelí do maximálne 3 rokov)
Jednolôžková izba: Rovnaké zariadenia ako dvojlôžkové izby sú menšie. Tiež so seitl. Na požiadanie je k dispozícii výhľad na more. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do 1)

Rezervované možnosti stravovania: raňajky/polpenzia/plná penzia: raňajky formou bufetu. Obed a večera ako menu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Príležitostné večerná zábava.

Sports vrátane: tenisový kurt.

Šport za poplatok: Jóga za poplatok v hoteli San Giorgio.

Wellness: hotelový wellness areál s 2 termálnymi vnútornými kúpeľmi (cca 80 m², cca 33 ° C a 36 ° C) s hydromasážou, vodopádom, aromatickými sprchami, Kneippovým bazénom, relaxačnou zónou, posilňovňou, vrátane. Za poplatok: bahno a termálna liečba, masáže. Vstup do kúpeľov iba od 18 rokov!

Poznámky: Prevod sa uskutočňuje pomocou člnového člna vrátane batožiny. Čas prenosu cca. 45 minút.

Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. Pre spiatočný let z Neapole pred 8:30 hod. (Po-so) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.
*
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2:
*
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 118.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.9. - 7.10.2019
7 nocí
1.10. - 8.10.2019
7 nocí
2.10. - 9.10.2019
7 nocí
3.10. - 10.10.2019
7 nocí
4.10. - 11.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}