Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
20.04. - 27.04. Vybrať iný termín
659 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza v obci Forioin v zátoke Citara a termálnych záhradách Poseidon. Za pár minút sa môžete dostať k krásnym plážam mesta Forio a zaujímavému starému mestu. Pláž Cava dell'Isola a záliv Citara, kde sa nachádzajú záhrady Poseidon, sú len pár metrov od hotela.

Vybavenie: Hotel sa skladá z celkom 24 izieb, recepcia, reštaurácia, bar a parkovisko. V krásnej záhrade 4000 m² sa nachádza sladkovodný bazén a menší termálny bazén (38 stupňov) a slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Standard: Komfortné izby majú vlastnú kúpeľňu, sušič na vlasy, telefón, satelitnú TV, trezor, klimatizáciu a kúrenie (sezónne a za poplatok) a balkón alebo terasu. Voliteľne k dispozícii za príplatok s výhľadom na more. Tiež na vyžiadanie na jedno použitie rezervovateľné.

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu. Večera sa podáva ako 2-chodové menu (výber z 3 jedál na každom kurze). Pre dezert je tu výber ovocia, koláčov a zmrzliny.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport za poplatok: tenisové kurty za poplatok v blízkosti hotela.

Wellness: V blízkosti hotela sa nachádza wellness centrum (bahenné zábaly, inhalácie, masáže), hotelieri majú zľavu na termálne a kozmetické procedúry.

Hotel servis: Wi-Fi v celom hoteli.
Prenájom automobilov, lodí, bicyklov, kolobežiek (za poplatok).

Poznámky: Prevod sa uskutočňuje pomocou člnového člna vrátane batožiny. Čas prenosu cca. 45 minút.

Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. Pre spiatočný let z Neapole pred 8:30 hod. (Po-so) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.
*
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka 2:
*
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
20.4. - 27.4.2020
7 nocí
21.4. - 28.4.2020
7 nocí
22.4. - 29.4.2020
7 nocí
23.4. - 30.4.2020
7 nocí
24.4. - 1.5.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}