Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
18.04. - 25.04. Vybrať iný termín
705 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza v obci Forioin v zátoke Citara a v termálnych záhradách Poseidon. Za pár minút sa dostanete na najkrajšie pláže Foriosu a do krásneho starého mesta. Pláž „Cava dell'Isola“ a záliv „Citara“, kde sa nachádzajú záhrady Poseidon, sú len pár metrov od hotela.

Vybavenie: Hotel má celkom 24 izieb, recepciu, reštauráciu, bar a parkovisko. V krásnej záhrade s rozlohou 4 000 m² sa nachádza sladkovodný bazén a menšie termálne kúpalisko (približne 38 stupňov), ako aj slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba štandard: Komfortne zariadené izby majú kúpeľňu / WC, sušič vlasov, telefón, satelitnú TV, trezor, klimatizáciu a kúrenie (sezónne a za poplatok) a balkón alebo terasu. Voliteľne je možné rezervovať s výhľadom na more za príplatok. Na požiadanie je možné rezervovať si ich aj na jedno použitie.

Možnosti rezervácie stravovania: Raňajky / polpenzia: Raňajky formou bufetu. Večera sa podáva ako 2-chodové menu (výber z 3 jedál pre každý chod). Ako dezert je na výber ovocie, koláče a zmrzlina.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Šport za poplatok: tenisové kurty za poplatok v blízkosti hotela.

Wellness: V blízkosti hotela sa nachádza wellness centrum (bahenné zábaly, inhalácie, masáže). Hoteloví hostia majú zľavu na termálne a kozmetické procedúry.

Hotelová služba: Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli.
Prenájom automobilov, lodí, bicyklov, skútrov (za poplatok).

Poznámky: Prenos prebieha člnom. Doba prenosu cca. 45 minút.

Ak priletíte na neapolské letisko po 20:40, prestup na ostrov Ischia nie je možné uskutočniť v ten istý deň. V takom prípade prenocujete v hoteli v Neapole. Po príchode kontaktujte svojho sprievodcu. Podľa toho sa pobyt na Ischii skracuje o jednu noc. Pri spiatočnom lete z Neapola pred 8:30 (pondelok - sobota) a 10:00 (slnko / štátny sviatok) sa transfer z Ischie do Neapola koná deň vopred (vrátane transferu). Nocľah v hoteli v Neapole.
*
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka 2:
*
Mestá a obce vyberajú poplatok porovnateľný s daňou za ubytovanie, ktorú je hosť povinný platiť v hotovosti po celú dobu pobytu. Výška tejto dane sa môže líšiť a závisí od regiónu, triedy hotela, dĺžky pobytu a veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
18.4. - 25.4.2021
7 nocí
19.4. - 26.4.2021
7 nocí
19.4. - 28.4.2021
9 nocí
20.4. - 27.4.2021
7 nocí
21.4. - 28.4.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}