Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Terme La Pergola & Villa Flavio
* * * * *

03.09. - 10.09. Vybrať iný termín
609 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Tento malý hotel sa nachádza v pokojnej, mierne zvýšenej polohe s krásnym výhľadom na záliv a more, na jednom z najstarších termálnych prameňov v Scia. Do centra a prístavu sa nachádza cca. 1,5 km. Na súkromnú pláž "Bagno Gino" cca. 1 km. Prístav Ischia Porto je cca. 6 km ďaleko. K dispozícii je kyvadlová doprava do centra a pláže (vrátane) niekoľkokrát denne.

Vybavenie: Tento rodinný hotel sa skladá z 56 izieb rozložených na niekoľkých terasových budovách. K vybaveniu patrí recepcia s trezorom, salónik, Wi-Fi (za poplatok), jedáleň, reštaurácia à la carte a bar. V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sa nachádza sladkovodný bazén s integrovaným detským bazénom, slnečníkmi a lehátkami. Aj vo vonkajšom komplexe je malý bazén s hydromasážou. Hotel má 5 termálnych bazénov (26-30 ° C alebo 36 ° C), ktoré je možné využiť bezplatne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Priateľské izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, satelitnú TV, trezor, Wi-Fi, klimatizáciu (15.6.-15.9.) A balkón alebo terasu. Možno rezervovať aj na jedno použitie. (Obsadenosť: dospelí od 2 do max 2 deti do 1 rokov alebo dospelí do 3 rokov)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Majú rovnaké zariadenia ako dvojlôžkové izby, ale sú priestrannejšie a majú výhľad na more. Tiež na vyžiadanie na jedno použitie rezervovateľné. (Obsadenosť: dospelí od 2 do max 2 deti do 1 rokov alebo dospelí do 3 rokov)

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia/plná penzia: bohaté raňajky formou bufetu, obed/večera 4-chodové výberové menu so štartérom, šalátom a dezertom formou bufetu. (Väčšinou ekologicky pestované produkty zo vlastnej záhrady).

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Wellness: za poplatok: termálne a kúpeľné oddelenie s fangovými balíčkami, termálne vodné kúpele s ozónom, masáže, inhalácie, kozmetické procedúry.

Poznámky: Prevod sa uskutočňuje pomocou člnového člna vrátane batožiny. Čas prenosu cca. 45 minút.
**********
Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. Pre spiatočný let z Neapole pred 8:30 hod. (Po-so) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.
**********

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2018 na strane 121.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
3.9. - 10.9.2019
7 nocí
4.9. - 11.9.2019
7 nocí
10.9. - 17.9.2019
7 nocí
11.9. - 18.9.2019
7 nocí
17.9. - 24.9.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.8 / 6