Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Le Querce Terme & Spa
* * * * *

01.11. - 08.11. Vybrať iný termín
458 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
V srdci Ischia, na rovnakej ulici ako najprestížnejšie vily na ostrove, posadený na vrchole skalnej Castiglione, táto elegantná hotelová budova zo 70. rokov. Hostia sa môžu dostať do historického centra mesta Ischia Ponte (10 minút) alebo do zálivu San Angelo (25 minút) verejnou dopravou. Pláž je vzdialená asi 500 m a centrum mesta je vzdialené asi 800 m od hotela.
Tento očarujúci hotel vhodný pre rodiny bol pred niekoľkými rokmi kompletne zrekonštruovaný. Dnes je moderný 4-hviezdičkový dom v stredomorskom štýle s veľkými terasami obklopenými kvetmi a voňavými záhradami. Malé obchodné stretnutia alebo konvencie sa môžu konať v samostatnej, dobre vybavenej izbe. Ďalšie vybavenie v tomto klimatizovanom klubovom areáli zahŕňa 24-hodinovú recepciu, hotelový trezor, bar a izbovú službu. Za príplatok je k dispozícii bezdrôtový prístup k internetu, zatiaľ čo tí, ktorí prichádzajú autom, môžu zaparkovať svoje vozidlá na parkovisku alebo garáži. Pre relaxáciu má hotel veľkú herňu a TV miestnosť.
Takmer všetky elegantne zariadené izby majú balkón a súkromnú terasu s výhľadom na more. V súkromnej kúpeľni nájdete sprchovací kút a sušič vlasov. Okrem toho je k dispozícii telefón s priamou voľbou, satelitná TV, pripojenie na internet, trezor, minibar a klimatizácia.
Hotel má krytý a vonkajší bazén s snackbarom pri bazéne a vírivkou. K dispozícii je aj sauna. Za príplatok majú hostia možnosť využívať masáže a individuálne procedúry v kúpeľnom areáli.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
1.11. - 9.11.2019
8 nocí
1.11. - 8.11.2019
7 nocí
6.11. - 15.11.2019
9 nocí
6.11. - 16.11.2019
10 nocí
6.11. - 14.11.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}