Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
16.04. - 24.04. Vybrať iný termín
583 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel La Palma sa nachádza v blízkosti verejnej piesočnatej pláže. Mesto Ischia Porto je cca. 18 km ďaleko. Po cca. 100 m. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 100 m.

Vybavenie: Malý a útulný hotel má 50 izieb rozloží na mysli hlavnej budovy a susedné budovu "Il Fortino" (cca 200 m od hlavnej budovy), recepcia, výťah, lobby bar a reštaurácia a strešná terasa s posedením.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Typické talianske izby sú vybavené vaňou alebo sprchou, WC, sušičom vlasov, televízorom, telefónom, klimatizáciou, minibarom (za poplatok), bezdrôtovým pripojením Wi-Fi, trezorom a balkónom alebo terasou s výhľadom na more. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do 1 rokov alebo dospelí do maximálne 3 rokov)
Jednolôžková izba: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby je o niečo menšie. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do maximálne 1)

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia: raňajky formou bufetu. Obed a večera sa podávajú ako nastavené menu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Wellness: V blízkosti hotela sa nachádza kúpeľný park so 7 vonkajšími bazénmi, ako aj 2 kryté bazény a wellness centrum za poplatok.

Poznámky: Prevod sa uskutočňuje pomocou člnového člna vrátane batožiny. Čas prenosu cca. 45 minút.

Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. Pre spiatočný let z Neapole pred 8:30 hod. (Po-so) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.

Poznámka 2:
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
16.4. - 24.4.2020
8 nocí
17.4. - 24.4.2020
7 nocí
17.4. - 25.4.2020
8 nocí
21.4. - 29.4.2020
8 nocí
21.4. - 28.4.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 3.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}