Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hermitage & Park Terme
* * * * *

05.04. - 12.04. Vybrať iný termín
553 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza v krásnom prostredí na okraji. Centrum letoviska s obchodmi, barmi a reštauráciami je ca. 500 m, cca od pláže. 800 m. K dispozícii je bezplatná kyvadlová doprava na pláž a späť do hotela.

Vybavenie: Hotel má 105 izieb a ďalšie vybavenie patrí 24-hodinová recepcia, výťah, lobby, lobby, TV miestnosť, bar, Wi-Fi vo verejných priestoroch (zadarmo) a reštaurácia. V dobre udržiavanom Außenanalge sa nachádzajú 2 vonkajšie termálne bazény, vrátane lehátok a slnečníkov a 1 termálny krytý bazén. Na pláži sú k dispozícii 2 plážové lehátka a 1 slnečník (za izbu) zdarma (v auguste za poplatok).

Rezervovať si zariadenia:
Double: VITA izby sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, fénom, telefónom, satelitný TV, klimatizáciu (15.6.-15,09), minibar (za poplatok) trezor, balkón alebo terasu a majú výhľad do záhrady. (D, DB) (neprístupným výťahom). Tiež nazvaný Super Saver izby k dispozícii (neprístupným výťahom). (Priradenie: Dospelí najmenej 2 až 2 deti do prvého ..)
Dvojlôžková izba Comfort: Elegantne zariadené izby s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, satelitnou TV, klimatizáciou, minibarom (za poplatok), trezorom, balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady. (možnosť rezervácie na CD, C2) Alternatívne k dispozícii za príplatok aj na mori (DCM). (Povolanie: Dospelí najmenej 2 až maximálne 2 deti do 2 rokov alebo dospelí najmenej 3 až maximálne 4 deti aspoň 1)
Jednolôžková izba: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale menšie a majú samostatné lôžko. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do maximálne 1)

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu, večera ako výber 4-chodových menu, šalát/predjedlo a dezertový bufet

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: 1x za týždeň hudobné večery

Športové cene: fitnes centrum.

Šport za poplatok: tenis.

Deti: Detské ihrisko

Wellness: Termálne a wellness centrum so saunou, tureckým kúpeľom a aromatickými sprchami a rôznymi procedúrami za poplatok. Pre lekárske aplikácie ako napr. Napríklad fango balíčky a tepelné sprchy, poplatok lekárske vyšetrenie je vždy potrebné vopred.

Pre pobyty min 5 nocí 50% zľava na 10 fangov, 10 termálnych kúpeľov alebo 10 aerosólov.

Hotelový servis: parkovanie vrátane dostupnosti.

Poznámky: bezbariérové ​​hotelové zariadenie
2 sú k dispozícii na vyžiadanie (2CD) izby pre telesne postihnutých.
***********
Prevoz sa uskutočňuje pomocou člnového člna, vrátane batožiny. Čas prenosu cca. 45 minút.

Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. Pre spiatočný let z Neapole pred 8:30 hod. (Po-so) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.

Poznámka 2:
*
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.4. - 12.4.2021
7 nocí
6.4. - 13.4.2021
7 nocí
7.4. - 14.4.2021
7 nocí
8.4. - 15.4.2021
7 nocí
9.4. - 16.4.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 3.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}