Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
24.09. - 01.10. Vybrať iný termín
502 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza nad Citara Bay, v blízkosti pláže Citara a Poseidon záhrady. Centrum je vzdialené asi 20 minút chôdze. Kyvadlová doprava z hotela na pláž v cene (jún-september).

Vybavenie: Hotel má 110 izieb rozložených na niekoľkých budovách. K vybaveniu patrí reštaurácia, bar, TV so satelitným príjmom a výťah. V dobre udržiavanom vonkajšom areáli sú termálne bazény, z ktorých jeden má vírivku (od júna do septembra), malý sladkovodný detský bazén (máj až september) a veľkú slnečnú terasu.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Standard: Izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou (15.6.-15.09), kúrením, satelitnou TV, telefónom, mini chladničkou (prázdna), trezorom a terasou na prízemí. (D a DB je možné rezervovať). (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max. 2 deti do 1 alebo dospelí do 3 rokov)
Dvojlôžková izba Superior: Vybavená rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby, s balkónom s výhľadom na more a nachádza sa na horných poschodiach. Alternatívne je možné si ho objednať na jedno použitie. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max. 2 deti do 1 alebo dospelí do 3 rokov)
Jednolôžková izba: Vybavená rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, s terasou a tiež na prízemí. (Obsadenosť: Dospelí najmenej 1 až maximálne 1)
Izby Superspar: majú rovnaké vybavenie ako štandardné dvojlôžkové izby, nachádzajú sa na prízemí a nemajú terasu. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max. 2 deti do 1 alebo dospelí do 3 rokov)

Možnosť rezervovať si stravovanie: FR/HB/FB: raňajky formou bufetu, obed a večera ako menu od leta 2016 HB a VP rezervovateľné. Sú tu voda, nealkoholické nápoje, miestne víno, káva a čaj s jedlom a navyše v reštaurácii av bare od 10.00 do 22.00 vrátane.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športové vybavenie: termálne kúpalisko 36-38 stupňov, vyhrievaný krytý bazén (od mája do septembra).

Wellness: Fango, rôzne masáže, hydromasáž a prírodná sauna za poplatok.

Poznámky: Prevod sa uskutočňuje pomocou člnového člna vrátane batožiny. Čas prenosu cca. 45 minút.

Po príchode na letisko v Neapole po 20:40 už nemôže byť transfer na Ischiu uskutočnený v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Kontaktujte svojho sprievodcu po príchode. Pobyt na Ischii je preto skrátený o jednu noc. Pri spiatočnom lete z Neapola pred 8:30 (Po-So) a 10:00 (sviatok/štátny sviatok) sa presun z Ischie do Neapole uskutoční deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa koná v hoteli v Neapole.

Poznámka 2:
*
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
24.9. - 1.10.2019
7 nocí
25.9. - 2.10.2019
7 nocí
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
27.9. - 4.10.2019
7 nocí
29.9. - 6.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6