Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
25.04. - 02.05. Vybrať iný termín
421 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza v blízkosti zálivu a len pár minút od prístavu a termálneho parku. Letisko Neapol je cca. 33 km ďaleko.

Vybavenie: Hotel má 40 izieb, recepciu, bar, reštauráciu, salónik, TV miestnosť a panoramatickú terasu. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza bazén s lehátkami a slnečníkmi (vrátane bazénu).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Priateľské izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, telefón, satelitnú TV, trezor (za poplatok), klimatizáciu (za poplatok) a terasu alebo balkón.
(Okrem toho možno rezervovať v NAPA01 s výhľadom do záhrady (2GD/1GD) (obsadenosť: dospelí minimálne 2 až max 3 alebo dospelí min 2 až max 2 deti do 1)
Supersparenzzimmer: rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale obmedzená kvóta. (Obsadenosť: dospelí od 2 do 3 alebo dospelí do 2 detí maximálne 1)
Jednolôžková izba: Vyznačuje sa podobnými funkciami ako dvojlôžkové izby, ale o niečo menšie a s jedným lôžkom. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do maximálne 1)

Rezervované možnosti stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu, večera s výberom menu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športové cene: sauna a hydromasážna.

Upozornenia: Malé zviera povolené na požiadanie, ale nie vo verejných priestoroch.
**
Prevoz sa uskutočňuje pomocou člnového člna, vrátane batožiny. Čas prenosu cca. 45 minút.
**
Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. V prípade spiatočného letu z Neapola do 8:30 (po-sia) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým. (Vrátane prevodu). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.
****
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka 2:
**
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.

Sezóna Poznámka: Pre hotel NAPA01 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
25.4. - 2.5.2020
7 nocí
27.4. - 4.5.2020
7 nocí
28.4. - 5.5.2020
7 nocí
28.4. - 6.5.2020
8 nocí
29.4. - 6.5.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}