Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Castiglione Village & Spa
* * * * *

02.09. - 09.09. Vybrať iný termín
470 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Stravovanie: Polpenzia

Miesto:

V juhozápadnej časti ostrova Ischia, nad zálivom Sorgeto (asi 500 m), ktorý je známy svojimi horúcimi prameňmi, s krásnym panoramatickým výhľadom na more. Skalnatá zátoka s kamienkovou plážou je prístupná len po schodoch. Na pláž Sant'Angelo sa dostanete po cca. 1,5 km. Od 02.06. do 29.09. K dispozícii je hotelová kyvadlová doprava dvakrát denne na pláž Citara (plážový servis za poplatok). Hotelová kyvadlová doprava vás zavedie do cca v stanovených časoch. Autobusová zastávka vo vzdialenosti 500 m.

vybavenie:

Celkom 90 izieb vkusne zariadeného komplexu sa rozprestiera v niekoľkých obytných budovách obklopených upravenými záhradami. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, WLAN a internetový terminál (za poplatok), reštaurácia a snack bar s panoramatickou terasou. Vo vonkajšom areáli nájdete termálne kúpalisko so slnečnou terasou. Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Parkovanie podľa dostupnosti vrátane. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport/Zábava:

Krytý termálny bazén a športové ihrisko (futbal, tenis, volejbal) je možné využívať bezplatne. Wellness a kozmetické centrum so saunou za poplatok ponúka masáže, procedúry a kozmetické procedúry. Od 02.06. do 29.09. Každý deň je tu športový a zábavný program v taliančine pre mladých i starých s hrami, súťažami, tancom a predstaveniami pre rôzne druhy zábavy.

Deti:

Od 02.06. do 29.09. Mladší návštevníci sa budú baviť miniklubom (4-10 rokov) a juniormi (11-18 rokov) zábavou a hrami (v taliančine) o hodinu. K dispozícii je tiež detské ihrisko a dva bazény pre deti pri bazéne.

Dvojlôžková izba:

Izby sú vybavené sprchou/WC, fénom, telefónom, trezorom, TV so satelitným príjmom, minibarom (za poplatok), klimatizáciou a čiastočne balkónom (dvojlôžkové). Možnosť doobjednania s výhľadom na more (DZM).

Jednoposteľová izba (SR):

Na rovnakom zariadení je možné rezervovať aj mierne menšie jednolôžkové izby.

stravovanie:

Ponúkaná polpenzia zahŕňa raňajky formou bufetu a večere s možnosťou výberu z menu.

Poznámka:

K dispozícii sú detské postieľky (15 €/deň, zaregistrujte sa). Malé zviera povolené (na vyžiadanie, za poplatok).

Pozn ubytovanie daň

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých mestách a obciach sa môže požiadať alebo môže byť v krátkom čase predložená miestna daň mesta. Výška dane z ubytovania závisí od počtu hviezd rezervovaného hotela a dĺžky pobytu. Poplatok hradí hosť priamo v hoteli. Podrobnosti o existujúcich citytaxes môžete nájsť v časti Uistite sa, že ste informovaní krátko pred začiatkom vašej cesty, ak existuje taká daň na mieste, ktoré ste vybrali.

Previesť na vlastnú päsť

Upozorňujeme, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa má vykonať na mieste a na vlastné náklady.

Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
2.9. - 9.9.2019
7 nocí
3.9. - 10.9.2019
7 nocí
4.9. - 11.9.2019
7 nocí
10.9. - 17.9.2019
7 nocí
11.9. - 18.9.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6