Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
28.09. - 05.10. Vybrať iný termín
775 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Plážový hotel Apollon Club sa nachádza neďaleko piesočnatej pláže. Na pláži sú k dispozícii ležadlá zadarmo. Mesto NAPOLI je cca. 50 km. Mobilita na dovolenke, okrem požičovne áut, aj požičovňa motocyklov, taxi (asi 600 m) a autobusová zastávka (asi 900 metrov). Letisko (NAP) je vzdialené cca. Vo vzdialenosti 58 km.
Vlastnosti:
Hotel má 4 hviezdičky. Ponúka svojim hosťom lobby bar, klimatizáciu, trezor (zadarmo) a zariadenie na výmenu peňazí. K dispozícii sú 2 reštaurácie (klimatizované) a snack bar. Hoteloví hostia môžu využívať Wi-Fi za poplatok. Práčovňa/služba žehlenia a lekárska služba sú k dispozícii za poplatok. Hotel má tiež službu budenia.
pool:
Hotelová vonkajšia časť zahŕňa sezónny bazén so slanou vodou.
Stravovanie:
Raňajky formou švédskych stolov.
Šport/Zábava:
Šport a zábava: Tenis (môžu sa účtovať poplatky). Požičovňa bicyklov. Wellness ponuky: Kúpeľný areál so slnečnou terasou za poplatok. Vírivka, parný kúpeľ, hammam a prípadne masáže. za poplatok. Zábava pre dospelých: animačný program. Starostlivosť o deti: Opatrovanie detí (za poplatok).
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo činnosti môžu byť spoplatnené. Niektoré služby závisia od ročného obdobia a miestnych klimatických podmienok. Jazyky služieb: angličtina, nemčina, francúzština a taliančina. V tomto hoteli nie sú akceptované žiadne kreditné karty. Kreditné karty: Visa a American Express.
Izba typu Prestige (balkón alebo terasa, výhľad na more):
S minibarom (prípadne za poplatok), balkónom alebo terasou, trezorom (prípadne za poplatok na mieste), satelitnou TV a TV s miestnymi kanálmi a centrálne riadenou klimatizáciou.
Izba Superior (balkón alebo terasa, výhľad na more):
S minibarom (prípadne za poplatok), balkónom alebo terasou, trezorom (prípadne za poplatok na mieste), satelitnou TV a TV s miestnymi kanálmi a centrálne riadenou klimatizáciou.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
28.9. - 5.10.2019
7 nocí
29.9. - 7.10.2019
8 nocí
29.9. - 6.10.2019
7 nocí
30.9. - 7.10.2019
7 nocí
1.10. - 8.10.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}