Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Vincci Tenerife Golf
* * * * *

27.11. - 05.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
456 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
27.11. - 5.12.2018
7 nocí
28.11. - 5.12.2018
7 nocí
29.11. - 7.12.2018
7 nocí
1.12. - 9.12.2018
7 nocí
Všeobecný popis:
Vincci Tenerife Golf v San Miguel/Golf del Sur má 125 izieb rozložených na 9 poschodiach.Hotel sa nachádza 200 metrov od kamienkovej pláže.Najbližšie mestá do mesta sú: Los Cristianos (15 km) a Playa De Las Americas (17 km).Ďalšie mestá: Santa Cruz (65 km).Pre vaše pohodlie, hotel má salónik, lobby, recepciu, klimatizáciu a 2 vleky.9-poschodový hotel hovorí po anglicky, francúzsky, nemecky a španielsky.Hostia, ktorí chcú byť na dovolenke mobilný, si môžu prenajať autá.Hotel má bazén so sladkou vodou.Slnečníky a lehátka sú k dispozícii zadarmo pri bazéne.V blízkosti hotela sa nachádza taxík, supermarkety, autobusová zastávka a bary/reštaurácie.Dostupné z hotela: Rybárska dedina Los Abrigos (750 m), Disco (12 km), Mount Teide (55 km), Pamätníky Santa Cruz (65 km) a Siam Park (15 km).

Vlastnosti:
V hoteli nájdete zmenáreň, služby prebudenia, lekársku pomoc, bezpečnostnú schránku, izbovú službu, práčovňu a službu žehlenia. Prístup k internetu je k dispozícii vo forme hotspotu Wi-Fi. Hotel vhodný pre rodiny ponúka detský bazén, ktorý rodičom a mladým hosťom zabezpečí príjemný pobyt. Recepcia otvorená: 24 hodín.

Stravovanie:
V hoteli je reštaurácia. Nápoje si môžete vychutnať v lobby bare.

Šport/Zábava:
Hotel Vincci Tenerife Golf má kúpele. Aktívnu dovolenku vám spríjemní aj Hotel Gameroom. Hostia, ktorí chcú byť aktívni na dovolenke, si môžu vychutnať nasledujúce aktivity: fitness. Najbližšie golfové ihrisko je vzdialené 500 metrov.

Doplňujúce informácie:
Sú akceptované nasledujúce spôsoby platby: Visa Card a Euro/Master Card. Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami.


Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR