Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
21.11. - 28.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
445 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
21.11. - 28.11.2018
7 nocí
28.11. - 5.12.2018
7 nocí
29.11. - 6.12.2018
7 nocí
1.12. - 8.12.2018
7 nocí
miesto:
Hotel sa nachádza v meste Puerto de la Cruz, asi 500 m od verejnej pieskovej/kamienkovej pláže (doporučené topánky na kúpanie). Je prístupné cez ulicu alebo pešo. Najbližšie možnosti zábavy môžete dosiahnuť v niekoľkých krokoch. Najbližšia atrakcia je Loro Parque (10 m). Autobusová zastávka je priamo pred dverami. Najbližšie mesto Sta Cruz je vzdialené asi 33 km. Letiská: TFS približne 92 km, TFN približne 30 km.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a prístavu a má 411 izieb rozložených na 5 poschodiach. Interiér zahŕňa 24-hodinovú recepciu, trezor (za poplatok), salónik, 5 vlekov, čitáreň a bar, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV. K vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou. Bazén zahŕňa bazén, bar pri bazéne (sezónne) a slnečnú terasu (v závislosti od sezóny). K dispozícii sú ležadlá a slnečníky (za poplatok) na pláži a pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, satelitnou televíziou, telefónom, trezorom, mini chladničkou a balkónom alebo terasou.

Dvojlôžkové izby typu Superior majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more alebo výhľad na horu Teide.

Ekonomické izby sú zvyčajne izby, ktoré sa môžu líšiť podľa miesta, veľkosti a vybavenia zo štandardných izieb. Ak váš hotel má hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie sa môže uskutočniť v hlavnom dome aj v susednej budove. Za klasifikáciu zodpovedá hotelier. Neexistujú žiadosti o vybavenie a umiestnenie.

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez stravy, raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusive

Všetky rezervované jedlá formou bufetu.

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj, pečivo a koláče. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú od 10:00 do 22:00 v baroch.

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- biliard, stolný tenis, minigolf, masáže, solárium
 - Pre dospelých zábavy denne

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Laundry Service (za príplatok)
 - domácnosť
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne cestovné a bezpečnostné pokyny, ako aj lekárske pokyny pre nemeckých občanov na internete v časti Iné národnosti, prosím, kontaktujte na príslušnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, nástupe na palubu a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Pri rezervácii letu spoločnosti Ryanair je povinné, aby si rezervoval miesto vedľa svojho dieťaťa, keď cestuje ako cestujúci s dieťaťom do dvanástich rokov. Môžete vidieť, ktoré miesta sú už rezervované pre vás v časti Moje rezervácie.

Ak by ste si chceli rezervovať ďalšie rezervácie pre cestujúcich, rezervujte si ich prostredníctvom. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s vašimi cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na určených zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. Peších zón) na týchto miestach nemusí byť možné poskytnúť službu "dverí k dverám". V tomto prípade vás vodič odvezie na najbližšie miesto k Vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do ubytovania.
Radi by sme Vás požiadali, aby ste informovali vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, pokiaľ sú v letoch oneskorené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) môžu byť obmedzené alebo nie sú k dispozícii v závislosti od podmienok hotela a poveternostných podmienok. Niektoré oblasti vonkajšieho priestoru, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť zatvorené bez ohľadu na zaťaženie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Upozorňujeme na otváracie hodiny recepcie. Hostia, ktorí prichádzajú mimo hodiny recepcie, sú povinní informovať hotel o ich príchode vopred.

Poznámka:
Ak ste rezervovali cestovanie bez prestupu cez FERIEN a dorazíte po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby ste získali rezervovanú službu.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Prípadné ubytovanie v posteli rodičov. Ak je to nutné, za príplatok je potrebné zaplatiť na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu sú hotelové izby k dispozícii od 14:00 hod. Pri príchode do 4 hodín okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR