Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
07.11. - 14.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
478 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
7.11. - 14.11.2018
7 nocí
14.11. - 21.11.2018
7 nocí
21.11. - 28.11.2018
7 nocí
28.11. - 5.12.2018
7 nocí
Poloha: Priamo v pešej zóne, ktorá vedie čiastočne pozdĺž mora do starého mesta, sa v bezprostrednej blízkosti nachádza Meerwaaserschwimmbad. Obchody, kaviarne, zábavné podniky, nočné kluby a bary v okolí.

Vybavenie: Hotel s príjemnou medzinárodnou atmosférou s 91 izbami na 4 poschodiach, výťah z 1. poschodia, malá recepcia, TV a herňa/čitáreň, strešná terasa s lehátkami a slnečníkmi a klimatizovaný malý bazén a snack bar (internetové pripojenie) s fantastickým výhľadom mora.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Jednoduché, ale pekné dvojlôžkové izby s telefónom, možnosť zapožičania TV, hudobný kanál, trezor na prenájom, kúpeľňa/WC. Izby sú bez balkóna a tienistého nádvoria. Tiež pre jednorazové použitie (s balkónom) rezervovateľné. Požiadavky na izbu s výhľadom na more za príplatok na mieste (v závislosti od dostupnosti). (Obsadenosť: Dospelí do maximálnej výšky 3 alebo dospelí až do maximálne 2 detí až do maximálnej výšky 1)
Jednolôžková izba: rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale menšie (aj bez balkóna).
Dvojlôžková izba typu B: rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, navyše s balkónom as čiastočným alebo priamym výhľadom na more (TFSA48-DM).
Možno rezervovať aj na jedno použitie. (Obsadenosť: Dospelí do maximálnej výšky 3 alebo dospelí až do maximálne 2 detí až do maximálnej výšky 1)
Dvojlôžková izba Superior: Nedávno zrekonštruovaná s rovnakými zariadeniami ako dvojlôžkové izby. Od 1.11.2017 je tiež možné rezervovať s balkónom.
K dispozícii je aj pod kódovým označením TFSA48. Tiež s možnosťou rezervácie priamo pri mori.
Doppelz. pre jedno použitie (TFSA48): rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba a bez balkóna. Prípadne, ako jednolôžková izba, menšia a bez balkóna, rezervovateľná.

Možnosť rezervácie jedla: len nocľah a raňajky, polpenzia alebo plná penzia: raňajky formou bufetu a večera v reštaurácii na 5. (ďalší obed).

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Biliard.

Hotelový servis: Denná zmena uterákov a 2 x týždenné výmena bielizne.

Poznámky: Adresa:
Paseo San Telmo, 18
38400 Puerto de la Cruz
Telefón: 34 (922) 193965
Fax: 34 (922) 193968

Sezóna Poznámka: Pre Hotel TFSA48 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR