Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Rural Senderos De Abona
* * * * *

20.01. - 27.01. Vybrať iný termín
566 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Nachádza sa v Granadilla, cca. 14 km od verejnej piesočnatej pláže "El Medano" odstránená. To je dostupné autobusom/autom. V cca. 500 metrov od hotela sú nákupné a zábavné zariadenia. Medzi iné zaujímavé miesto je Las Canadas National Park (asi 36 km). Centrum mesta je vzdialené cca. 700 metrov. Najbližšie mesto Los Cristianos sa nachádza cca. 27 km ďaleko. Letisko: TFN cca. 69 km, TFS cca. 10 km ďaleko.

vybavenie:
Existujúce hlavné a dve prístavby hotel má 17 izieb rozdelená do dvoch poschodí. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (od 9:00 do 22:00 hod), bar a prístup k internetu (vo verejných priestoroch). K dispozícii je ešte TV miestnosť s TV so satelitným príjmom. K vybaveniu patrí aj reštaurácia. Snack bar ponúka občerstvenie. Bazéne zahŕňa bazén a slnečnou terasou (otvorené sezónne). Hoteloví hostia majú v slnečníky pri bazéne, lehátka a osušky. Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby: majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, SAT TV, trezor, telefón a kúrenie.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- miestne športové organizácie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): vodné športy, golfové ihrisko

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
20.1. - 27.1.2021
7 nocí
24.1. - 31.1.2021
7 nocí
5.5. - 12.5.2021
7 nocí
6.5. - 13.5.2021
7 nocí
11.5. - 18.5.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}