Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Rf San Borondon Hotel
* * * * *

24.08. - 31.08.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
461 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
24.8. - 31.8.2018
7 nocí
31.8. - 7.9.2018
7 nocí
7.9. - 14.9.2018
7 nocí
14.9. - 21.9.2018
7 nocí
miesto:
Tento rodinný komplex sa nachádza v centre mesta Puerto de la Cruz, hneď vedľa Plaza del Charco a len 200 metrov od pláže sopečného piesku Playa Jardin. Hostia môžu v okolí nájsť širokú škálu obchodov a voľnočasových aktivít. Letisko Tenerife North je vzdialené 20 km od hotela a letisko Tenerife South je vzdialené 100 km.

Vlastnosti:
Komfortné ubytovanie zahŕňa 5 apartmánov junior a 2 apartmány a 100 dvojlôžkových izieb. V rekreačnej obci sa nachádza recepcia a recepcia. Výťah môže byť použitý na dosiahnutie rôznych úrovní ubytovania. K dispozícii sú trezor, zmenáreň, TV miestnosť a kaderník. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. V objekte je zariadenie s prístupom pre invalidné vozíky. K dispozícii sú aj obchody. Krásna záhrada a detské ihrisko patrí k areálu rekreačnej dediny. Cestujúci, ktorí používajú bicykle, môžu využiť úložisko bicyklov na mieste. Okolie môžete skúsiť aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na kľud. Izby majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor. Kuchynský kútik a zariadenie na prípravu čaju a kávy sú štandardné v kuchynke. Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu a TV. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Pre každodenné používanie sú k dispozícii sušič vlasov a župany. Bezbariérové ​​izby sú rezervovateľné.

Šport/Zábava:
Vo vonkajšom bazéne je voda so zdravou slanosťou príjemnou zážitkou z kúpania. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je snack bar pri bazéne. K športovým a rekreačným zariadeniam patrí posilňovňa a biliard, ako aj stolný tenis (za poplatok). Po dlhom dni si hostia môžu dobiť svoje batérie v kúpeľnom areáli, kde sa nachádza solárium a za poplatok saunu a masáže.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, jedáleň, kaviareň a bar. Nefajčiarska reštaurácia má vysokoškolské stoličky pre dojčatá. Ubytovacie zariadenie ponúka stravovacie služby vrátane ubytovania vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Bohatý a bohatý bufet očakáva cestovateľov na raňajky, obedy a večere.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú si rezervujete a potvrdíte (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odletom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR