Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
20.11. - 27.11. Vybrať iný termín
666 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Plážový hotel Parque Del Sol sa nachádza cca. 300 m od piesočnatej/kamienkovej pláže.Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii na pláži za poplatok.Mesto ADEJE je cca. Vo vzdialenosti 5 km.Najbližšie obchody sú cca. 50 m od hotela je supermarket cca. 150 m.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 50 metrov.Najbližší nočný klub je vzdialený asi 1 km.Mobilita na dovolenke, okrem neďalekého prenájmu áut, zahŕňa aj prenájom motocyklov, taxík (20 metrov) a autobusovú zastávku (asi 50 metrov od hotela).V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 2 km ďaleko.Letisko (TFS) je cca. 20 km ďaleko.Ďalšie letisko (TFN) je vzdialené približne 81 km.
Vlastnosti:
Renovovaný v roku 2014, tento 2-podlažný 3-kľúčový hotel sa skladá z hlavnej budovy a 9 prístavieb a pozostáva z celkovo 184 izieb. Je vybavená recepciou (check in od 14:00, check out do 12:00), celkom 5 vlekov, trezor (za poplatok), kaderníctvo a zmenáreň. Reštaurácia (klimatizovaná) zabezpečuje fyzickú pohodu. V dvoch baroch v hoteli sa tešíte na Vašu návštevu. Wi-Fi pripojenie na internet je hosťom k dispozícii zadarmo. Práčovňa je za poplatok. Na požiadanie sa hostia môžu zobudiť ráno z hotelového personálu.
pool:
Vonkajší priestor hotela zahŕňa sladkovodný bazén s oddeleným detským bazénom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Osviežujúce nápoje je možné prijať priamo pri bare pri bazéne.
Stravovanie:
Raňajky formou švédskych stolov.
Šport/Zábava:
Športové a zábavné aktivity: biliard, minigolf a stolný tenis. Golfové ihrisko sa nachádza 2 km od hotela. Požičovňa bicyklov. Zábava pre dospelých: večerné predstavenia. Dospelý herňa.
Doplňujúce informácie:
Za niektoré zariadenia alebo činnosti môžu vzniknúť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od ročného obdobia a miestnych klimatických podmienok. Jazyky služby: angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, ruština, holandčina a španielčina. Kreditné karty: Visa a Euro/MasterCard.
Štandardný apartmán (balkón alebo terasa):
S prístelkou, detská postieľka (zdarma).
Štandardný apartmán (balkón alebo terasa, propagácia):
S prístelkou, detská postieľka (zdarma).
Štandardný apartmán (balkón alebo terasa, jedno obsadenie):
S prístelkou, detská postieľka (zdarma).
Štandardný apartmán (balkón alebo terasa, 2 spálne):
S prístelkou, detská postieľka (zdarma).
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
20.11. - 27.11.2019
7 nocí
2.12. - 9.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
4.12. - 11.12.2019
7 nocí
7.12. - 15.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6