Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Rural Casablanca
* * * * *

31.08. - 07.09.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
524 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
31.8. - 7.9.2018
7 nocí
7.9. - 14.9.2018
7 nocí
30.10. - 6.11.2018
7 nocí
7.11. - 14.11.2018
7 nocí
miesto:
Hotel sa nachádza v nadmorskej výške asi 600 metrov nad morom, na svahoch Ruiz rokliny, a je obklopený 15.000 metrov štvorcových krajiny. Socorro Strand je cca 1 km a prírodný park "Las Canadas del Teide" asi 8 km ďaleko. Obec Los Realejos je jedným z najviac privilegovaných ostrova, pretože zhruba polovica jej územia je chránený zákonmi o životnom prostredí. Tenerife North letiska je asi 25 km ďaleko a Tenerife South letiska cca 100 km.

Vlastnosti:
Hotel víta hostí v jednom z 16 dvojposteľových izbách alebo štvorlôžkových apartmánoch. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - trezor, TV miestnosť, práčovňa a 2 konferenčné miestnosti. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi cestovateľ. Ubytovanie ponúka bezbariérové ​​zariadenie. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku pri dome. Pre hostí konferencie je k dispozícii úschovňa bicyklov.

Ubytovanie:
V izbách, kúpeľňa je k dispozícii pre príjemnú klímu v miestnosti kúrenie. Štandardné funkcie väčšiny izieb má balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Prínosy niektorých izbách patrí krásny výhľad na more. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Najlepšia dovolenka pohodlie ponúkajú pripojenie k internetu, telefón a televíziu. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Okrem toho, sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Sladkovodný bazén s príjemne teplej vody vnútri zaistí osviežujúce kúpanie. môžu byť taktiež použité lehátka na terase. Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane windsurfing, potápanie, kúpeľné centrum a solárium.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako je jedáleň, raňajková miestnosť a bar. V hoteli je k dostaniu stravovacie služby ubytovanie vr. Raňajky, polpenzia a plnej penzie. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručuje príjemný štart do nového dňa. Pestrá raňajky formou bufetu je svieža, menu je možné objednať na večeru.

Kreditné karty:
Kreditné karty priamo v obytných priestoroch: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Každý z nich dostane do betónu máte rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, atď.) Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané v rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo s vlastným stravovaním) v štandardnom typu izby.
Možnosť používania hotelových zariadení (napríklad, solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, atď) nie je v cene a zaplatiť takmer vždy podliehať poplatkom a lokálne, ak nie je v popise uvedené inak.
V niektorých miestach môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň z cestovného ruchu a pod Výška čiastky stanoví každé mesto, skontrolujte pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR