Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
07.11. - 14.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
547 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
7.11. - 14.11.2018
7 nocí
24.11. - 1.12.2018
7 nocí
28.11. - 6.12.2018
8 nocí
28.11. - 5.12.2018
7 nocí
miesto:


Vlastnosti:
Cestovatelia si môžu vybrať 3 apartmány a 15 dvojlôžkových izieb medzi. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - stráženie detí a pranie bielizne. Cez Wi-Fi (zdarma) pre všetkých hostí vo verejných priestoroch prístup k internetu. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku hotela.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa. K základnému vybaveniu každej izby majú balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Na peknom prostredí v mnohých jednotkách majú tiež výhľad na oceán je uvádzaný. Vybavené s kobercami, izby majú manželskú posteľ. Najlepšia dovolenka pohodlie ponúkajú pripojenie k internetu, telefón a televíziu. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Okrem toho, sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné rekreačných športových a zábavných podnikov v dome sú k dispozícii. Osviežujúci občerstvenie zabezpečuje vonkajšie bazénový komplex. Na slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, sviatky teraz. Očakáva sa v bare pri bazéne, cestujúci rôzne nealkoholické nápoje. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane golf, windsurfing a soláriom.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar. K ubytovania ponúka rezervovaná stravovacie služby Ubytovanie vr. Raňajky a polpenzia. Ponúknutá raňajky, obed a večera.

Kreditné karty:
Major kredit, ako je Visa a Mastercard prijímané platby.

Poznámka:
Každý z nich dostane do betónu máte rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, atď.) Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané v rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo s vlastným stravovaním) v štandardnom typu izby.
Možnosť používania hotelových zariadení (napríklad, solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, atď) nie je v cene a zaplatiť takmer vždy podliehať poplatkom a lokálne, ak nie je v popise uvedené inak.
V niektorých miestach môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň z cestovného ruchu a pod Výška čiastky stanoví každé mesto, skontrolujte pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR