Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel DC Xibana Park
* * * * *

07.11. - 14.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
435 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
7.11. - 14.11.2018
7 nocí
14.11. - 21.11.2018
7 nocí
21.11. - 28.11.2018
7 nocí
24.11. - 1.12.2018
7 nocí
miesto:


Vlastnosti:
V hoteli je 9 jednolôžkových a 99 dvojlôžkových izieb. V obytných priestoroch, hostia sú vítaní v 24-hodinová check-in/out službu v lobby s 24-hodinová recepcia a. Dosiahnuté jednotlivé poschodia sú prístupné výťahom alebo po schodoch. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - šatňa, trezor, zmenáreň, TV miestnosť, lekárska starostlivosť a práčovňa. Vďaka prístupu k internetu vo verejných priestoroch, hostia môžu zostať v kontakte s okolitým svetom. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku pri dome. Pre tých cestujúcich, je k dispozícii aj úschovňa bicyklov.

Ubytovanie:
Kúpeľňa ponúka ubytovanie pre väčšie pohodlie. Vo väčšine izieb má balkón je štandardná. Všetky izby sú vybavené telefónom, TV a trezorom. V kúpeľni je fén.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detskou časťou je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelné aqua tréningu. Lehátka a slnečníky zaručujú relaxačné hodín. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane golf, stolný tenis, bazén, kúpele, sauna, masáže a solárium. Animačný tím hotela organizuje zábavné programy pre deti i dospelých.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako sú kaviarne a baru. K ubytovania ponúka rezervovaná jedla alebo formou polpenzie, plnej penzie a all-inclusive. Chutné a bohatého bufetu čaká hostí na raňajky, obed a večeru. Dom nesie sortiment alkoholických i nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Kreditné karty sú prijímané: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Každý z nich dostane do betónu máte rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, atď.) Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané v rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo s vlastným stravovaním) v štandardnom typu izby.
Možnosť používania hotelových zariadení (napríklad, solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, atď) nie je v cene a zaplatiť takmer vždy podliehať poplatkom a lokálne, ak nie je v popise uvedené inak.
V niektorých miestach môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň z cestovného ruchu a pod Výška čiastky stanoví každé mesto, skontrolujte pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR