Hotel
Informácie
Termíny a ceny
24.08. - 31.08.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
551 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
24.8. - 31.8.2018
7 nocí
31.8. - 7.9.2018
7 nocí
7.9. - 14.9.2018
7 nocí
14.9. - 21.9.2018
7 nocí
Poloha: Hotel Finca Vista Bonita sa nachádza na svahoch dediny San Miguel, obklopený záhradami v nadmorskej výške 800 metrov, s nádherným výhľadom na more a prírodnou rezerváciou Montaña Roja. Letisko Reina Sofia je vzdialené 10 km. Rajský raj El Medano je vzdialený 15 minút a turistické centrá Costa Adeje a Playa de las Americas sú vzdialené 20 km.

Vybavenie: Tento rezort v štýle Kanárskeho štýlu ponúka 14 rozkladacích jednotiek pre 3 osoby a 3 dvojizbové jednotky pre 5 osôb (na vyžiadanie). V centrálnej budove nájdete salón, biliardový stôl, práčovňu, malú knižnicu, posilňovňu, meditáciu, masážnu miestnosť. V nádherne upravenej záhrade sa nachádza vyhrievaný bazén, vyhrievaná vírivka, zdroj vodopádu, lehátka a slnečníky, detské ihrisko na grilovanie, požičovňa bicyklov (dobré bicyklové a turistické chodníky až do Teide začínajú priamo u finca).

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán: Všetky apartmány sú starožitné a jednoducho zariadené s najlepšími prírodnými materiálmi, ako sú predkovia Kanárskych ostrovov - útulné a pohodlné. Kuchyňa zahŕňa chladničku, mikrovlnnú rúru, odšťavovač, toaster a oveľa viac. V kúpeľni je vaňa, sprcha, sušič vlasov. Obývacia izba je vybavená jedálenským stolom, pohovkou, hojdacou stoličkou, satelitnou TV a DVD prehrávačom. Pre deti je k dispozícii detská postieľka a detská sedačka. Terasa.
Od 1.11.17 tiež s 2 spálňami za príplatok (max 4 osoby).

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy

Kategória Krajina: Finca

Zábava: Vo voľnom a kultúrnom centre sa stretávame vo veľkom salóne na diskusiu alebo Billardpartie. Ak chcete, môžete sa aktívne uvoľniť v každodenných dielňach s meditáciou, zvukom, zvukovým modelovaním a chikungom a dosiahnuť vnútornú harmóniu.Hotelové služby: Posteľná bielizeň a uterák sa mení a čistite raz týždenne. K dispozícii je čistiaca sada. Extra čistenie: € 10 (na mieste)/Zmena bielizne: € 4 za sadu (na mieste)/Zmena uterákov: € 4 (na mieste).

Poznámky: Ceny zahŕňajú prenájom auta z/na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky prenájmu auta nižšie) a pri rezervácii kódovania TFS683O bez prenájmu áut a bez prevodu, prosím, povedzte nám čas príchodu týkajúci sa zberu kľúčov.
**
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
**
Pokyny, kontaktujte nás na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie. Ďalšia poznámka: hostia hotela Finca navrhujú vaše sviatky individuálne a často sú na ceste. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Každý cestujúci má možnosť v prípade potreby telefonicky uskutočniť stretnutie. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR