Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Cena za osobu od
579 €
Žiadne skryté poplatky
05.01. - 12.01.2018
Vybrať iný termín

Prenos Poznámka:
Autopožičovne z letiska a na letisko Tenerife (TFS alebo TFN) hotela.

miesto:
Finca Los Verodes los Vinos v Santa Barbara/Icod de v nadmorskej výške cca 600 m. Tu zostane v pokoji uprostred veľmi zelené a svieže a krásnym výhľadom na more a hory. Nákupné miesta tam asi 10 minút jazdy autom, malá pláž San Marcos sa dostanete autom za cca 4 km. Preslávené turistické letovisko Puerto de la Cruz je vzdialený asi 30 minút jazdy autom.

Vlastnosti:
Dom s dvoma izbami sa nachádza na (uzavreté) pozemku s krásnou záhradou, malé spôsoby, schody a zreteľný sedenie. Pred domom je priestranná terasa. Zo záhrady s krytou grilom, dom a záhradu budete mať skvelý výhľad na pobrežie a more. Bránou vedie k nehnuteľnosti, v prednej časti domu sa nachádza priestranné parkovisko.

Ubytovanie (v závislosti na ročnom období k dispozícii):
Tento pôvabný, typicky kanárskom domu je priestranná a bola láskyplne úplne obnovený. Exteriér je vyrobený z krásneho prírodného kameňa. Interiér je štýlový a komfortný. Predné dvere vedú do kuchyne/obývací priestor s jedálenským stolom 4 stoličkami, priestor, satelitný TV (niektoré nemecké kanály) sedí. Kuchyňa je plne vybavená 4 plotýnkovým plynovým sporákom, elektrickou rúrou, kávovar, sendvičovač, atď kúpeľne: malá umyvárka s WC a umývadlom. 2 oddelené spálne: jedna s dvojlôžkom, jedna s jedným lôžkom. Elektrické ohrievače na zimu sú v dome.

Jedlá (v závislosti na ročnom období k dispozícii):
k dostaniu bez stravovania.

Poznámka:
Podrobný popis a informácie o umiestnení kľúča sa dostať do cieľovej oblasti pri prepážky letiskových "VIAJES CANARIAS EUROPA" Number 17.

Ostatné:
Detská postieľka: na vyžiadanie, za poplatok: cca 3,00 €/deň, platí sa na mieste

Požičovňa áut podmienky TFS/TFN:
- Vlastník: AVIS
- Požičovňa áut: Kategória A na 1 alebo 2 ponuky účastníkov (VW-UP alebo podobne/3-dverový klimatizovaná). Kategória D (alebo podobný VW-UP/5dv klimatizovaná) pri 3 alebo 4 účastníkov výletu. Upozorňujeme, že na rezerváciu iba prenajatý automobil je v cene.
- Kilometre Zahŕňa: Neobmedzené.
- Poistenie: komplexné poistenie bez spoluúčasti vrátane krádeži a poistenie pre cestujúcich. Podvozku, pneumatiky, sklo a poškodenie zrkadlo tiež zahrnuté (okrem nedbalosti). Poistenie právnej zodpovednosti.
- doplnkové: Lokálne doplnkové poistenie na vaše auto okien vo výške cca 2 € môže byť dokončená za deň. (V prípade nehody (kolízie) v plnej poistenia v cene).
Strata/poškodenie kľúče, náklady na odťahové a dopravné pokuty nie sú zahrnuté do poistenia.
- Záloha: záloha kreditnej karty (VISA, MasterCard alebo AMEX).
- voľby paliva: prijať, by benzínu od zákazníka a preniesť treba zložiť zálohu (možné len s kreditnou kartou): straty a vracia s plnou nádržou. Ak je vozidlo dodávaný s prázdnou nádržou, budú náklady na nádrž a fakturované príplatok 10 € za auto.
- Driver: Minimálny vek 21 rokov a najmenej 1-ročný konala vodičský preukaz .. Kategória D: V prípade, že vodič je pod 25 rokov, musí byť vypočítaný poplatok cca 17 € za deň, to platí len pre maximálny pobyt 10 dní.
- Ďalšie vodič: v cene.
- Sedadlá: Za detské sedačky cca 4 € na deň.
- otváracia doba: od 07:00 do 23:00. Mimo tieto otváraciu dobu za poplatok: 50 € za auto.
- Ostatné: Extras: iba zaplatiť kreditnou kartou (VISA, MasterCard alebo AMEX). GPS: 5 € na deň. Bluetooth: cca 2 € na deň. Transfer Car/dodávka na letisku. Vo všetkých týchto cien, ani platné súčasnosti 13 (kanárske DPH.): 50% bude uložené.

Upgrade na vyššiu kategóriu podľa dostupnosti. Obráťte sa prosím na e-mail:

Je to 24 hod. Cena. V prípade, že odovzdanie vozidla prebieha v neskoršej dennú dobu, ako prenájom, je zaplatiť poplatok vo výške dennej sadzby na mieste.

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Pozrite sa prosím na aktuálny jazdy a bezpečnosti, ako aj zdravotníckych informácií pre nemeckých štátnych príslušníkov z internetu na iných národností preskúmať, obráťte sa na miestneho veľvyslanectvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa za o batožinu predpisy letovej stravovanie a check-in rezervovaného leteckou spoločnosťou na Internete:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Je povinné pre dospelého pri rezervácii Ryanair letu, rezervovať sedadlo vedľa svojho dieťaťa pri cestovaní ako cestujúci s deťmi mladšími dvanástich rokov. Prehľad miest, ktorá už môže byť vyhradená pre vás, môžete vidieť v rámci "Moja rezervácia", odkaz smeruje.

Ak máte záujem o špeciálnu miestenku za osoby cestujúce, vziať rezerváciu, prosím, nezávisle na vyššie uvedené Servisné zóna pred objednaným leteckej spoločnosti Ryanair. Váš Log V údajoch obdržíte s vašou cestovné doklady.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia uvedené, cateringové služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Na konci mája (31.5.), Môžu byť k dispozícii v závislosti na obsadenosti hotela a poveternostných podmienkach obmedzené, alebo nie. Niektoré oblasti v areáli a športové a zábavné zariadenia môže byť uzavretý alebo môže byť odstránená v tomto okamihu nezávisle na použitie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že aspoň jedna cesta účastník musí byť starší ako 18 rokov.

Poznámka:
Upozorňujeme, otváracej doby recepcie. Hostia, ktorí prídu mimo otváraciu dobu recepcie, svojmu rezervovaný hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu cez prázdniny a príchod po 18 hod v rezervovaného hoteli, potom informujte hoteliera pred príchodom, takže vaše rezervovaná služba je poskytovaná.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a závisí od dostupnosti. Vo väčšine prípadov môže byť prípadne vykonaná v posteli rodičov. Ak je to nutné, je zaplatiť príplatok na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby, kým sú landesüblich k dispozícii pri príchode okolo 14:00. V čase príchodu do 4 ráno okamžite dostať svoj rezervovaný izbu.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že budete spadol v predpísaných zastávkach v blízkosti Vášho hotela v niektorých hoteloch, namiesto vašich/r individuálne Hotely/ubytovanie. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hoteloch (napr peších zón) v týchto miestach, nemusí byť možné poskytovať služby door-to-door. V tomto prípade sa vodič kvapku ťa na najbližšom možnom mieste do Vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do Vášho ubytovania.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu