Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
14.11. - 21.11. Vybrať iný termín
732 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Finca Las Barrandas je nový a moderný dom so samostatnými a komfortnými apartmánmi a štúdiom.
Ležia uprostred banánových plantáží na cca. 2000 m² krásny a veľký pozemok obklopený mango stromami, avokádom a ďalšími tropickými rastlinami, ktoré pozývajú hostí na preskúmanie.
Pláž Sann Marcos je tiež neďaleko (5 minút jazdy autom) a historické mesto Icod de los Vinos je cca. 10 minút jazdy autom. Odtiaľ máte krásny výhľad na more a pobrežie. (Supermarket a ďalšie malé obchody pre každodenné potreby sú vzdialené asi 5 minút.) Puerto de la Cruz je vzdialený asi 30 minút jazdy autom.
Wi-Fi zahrnuté v Finca (heslom požiadajte vlastníka).

Vybavenie: Hotel Las Barandas sa skladá z kompletne a komfortne zariadeného apartmánu (max 4 osoby) v hlavnom dome, samostatne umiestneného štúdia (max 2 osoby) a inej samostatne umiestnenej jednotky (apartmán, max 2 dospelí 1 dieťa). Všetky 3 jednotky majú spoločnú práčovňu s práčkou. Tretia bytová jednotka je čiastočne využívaná samotnými vlastníkmi.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán 2 spálňa (Casa Aguatero): Tento apartmán (apartmán) sa nachádza v zadnej časti hlavného domu a pozostáva z 2 spální (1 x manželská posteľ a 2 x samostatné postele), plne integrovaných do obývacej izby, kuchyne s jedálenským stolom a 4 stoličkami, obývacej miestnosti s pohovkou , Satelitná TV, kúpeľňa s bidetom, sprchovacím kútom a sušičom vlasov, terasa s ležadlami, slnečník a gril sa nachádza v zadnej časti budovy.
Byt sa nachádza v časti budovy nad objektom. (Obsadenosť: dospelí do 4 rokov)
Štúdio (Casitas Estudio): Štúdio sa nachádza pod hlavným domom, je plne zariadené a moderné, s obývacou izbou, manželskou posteľou, kúpeľňou so sprchou a fénom, kuchyňou (bez mikrovlnnej rúry), satelitnou TV, terasou s ležadlami, slnečníkom a grilovanie. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Dom Casita Vista Mar (H12): Samostatne umiestnený apartmán (60 m²) s 1 samostatnou spálňou (s manželskou posteľou), jednou v obývacej izbe integrovanou kuchyňou, ako aj slnečnou terasou, satelitnou TV, kúpeľňou s bidetom, sprchou a sušičom vlasov , terasa s ležadlami, slnečníkom a grilom. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Dom Casitas Acacia (H22): Rovnaké vlastnosti ako House Casita Vista Mar a jedna ďalšia samostatná spálňa s 2 samostatnými lôžkami. (Obsadenosť: dospelí do 4 rokov)
Dom Mango (22H): Tento apartmán (byt) sa nachádza v prednej časti hlavného domu a pozostáva z 2 spální (1 x manželská posteľ a 2 x samostatné postele), plne integrovaných do obývacej izby s kuchynským kútom s jedálenským stolom a 4 stoličkami, obývacej miestnosti s pohovkou, satelitu TV, kúpeľňa s bidetom, sprchou a fénom, terasa s ležadlami, slnečníkom a grilom sa nachádza v prednej časti bytu.

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy.

Kategória Krajina: Finca

Detský program: Detská postieľka, vysoká stolička a detská kúpeľ sú k dispozícii zadarmo.

Ako sa tam dostať: prejdite na diaľnicu TF1 smerom k SANTA CRUZ/PUERTO DE LA CRUZ.
približne Prechádzate PORIS DE ABONA, CANDELARIA a RADAZUL a na KM 6 uvidíte nápis/výjazd SANTA MARIA DEL MAR, kde musíte odísť do PUERTO DE LA CRUZ. ("Conexión Autopista del Norte").
Pokračujte smerom na Puerto de la Cruz-Icod de los Vinos a prechádzate cez LA LAGUNA, TACORONTE a PUERTO DE LA CRUZ. dokiaľ sa nedostanete na ICOD DE LOS VINOS. (Diaľnica sa zmení na hlavnú cestu v LOS REALEJOS)
Keď sa dostanete do ICOD DEL LOS VINOS, prejdite na výjazd do PLAYA DE SAN MARCOS, až kým nedosiahnete ďalší kruhový objazd (po cca 25 metroch) a budete nasledovať značky na PLAYA SAN MARCOS.
Po cca. 100m (uvidíte značku s BODEGA TINOCA), prídete na križovatku, kde musíte odbočiť vľavo do banánových plantáží.
Zostaňte na tejto malej, úzkej ulici, kým sa na malej križovatke nedostanete na cca 400 metrov. (Tu vidíte žltý/hnedý dom na pravej strane).
Tu vidíte priamo oproti domu s: "CONUCO LOS GILES 5A".
Pokračujte rovno vpred, asi 200 m, na pravej strane uvidíte veľké garážové dvere (z kovu), tu budete z Majiteľ očakával.

Hotelový servis: Upratovanie: úvodné a záverečné upratovanie zahrnuté do 7 dní pobytu, výmena bielizne raz týždenne, výmena uterákov dvakrát do týždňa.

Poznámky: ***
Schauinsland-cestovanie hodnotenie 3 slniečok z dôvodu individuálny rekreačný charakter.
***
Ceny patrí požičovňa áut z/na letisko (VW Polo alebo podobný //od 1/1/20 VW UP alebo podobných požičovní podmienok) a pri rezervácii kódovania TFS641O bez áut a bez prevodu, dajte nám prosím vedieť tu príchod ohľadom vyzdvihnutie kľúčov s.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.11. - 21.11.2020
7 nocí
21.11. - 28.11.2020
7 nocí
28.11. - 5.12.2020
7 nocí
5.12. - 12.12.2020
7 nocí
12.12. - 19.12.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}