Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
30.10. - 06.11. Vybrať iný termín
618 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Finca Las Barrandas je nový a moderný dom so samostatnými a komfortnými apartmánmi a štúdiom.
Ležia uprostred banánových plantáží na cca. 2000 m² krásny a veľký pozemok obklopený mango stromami, avokádom a ďalšími tropickými rastlinami, ktoré pozývajú hostí na preskúmanie.
Pláž Sann Marcos je tiež neďaleko (5 minút jazdy autom) a historické mesto Icod de los Vinos je cca. 10 minút jazdy autom. Odtiaľ máte krásny výhľad na more a pobrežie. (Supermarket a ďalšie malé obchody pre každodenné potreby sú vzdialené asi 5 minút.) Puerto de la Cruz je vzdialený asi 30 minút jazdy autom.
Bezdrôtové Wi-Fi pripojenie k internetu zdarma (prosíme majiteľa o heslo).

Vybavenie: Hotel Las Barandas sa skladá z kompletne a komfortne zariadeného apartmánu (max 4 osoby) v hlavnom dome, samostatne umiestneného štúdia (max 2 osoby) a inej samostatne umiestnenej jednotky (apartmán, max 2 dospelí 1 dieťa). Všetky 3 jednotky majú spoločnú práčovňu s práčkou. Tretia bytová jednotka je čiastočne využívaná samotnými vlastníkmi.

Rezervovať si zariadenia:
Byt 2 spálne (Casa Aguatero): Kompletne a komfortne zariadený byt v hlavnom dome s 2 spálňami (1 manželská posteľ a 2 samostatné lôžka), kuchyňa integrovaná v obývacej miestnosti s jedálenským stolom 4 kreslá, obývacia izba s gaučom, satelitná TV, kúpeľňa s bidetom a sprchou a priestrannou zariadenou terasou. Byt sa nachádza v časti budovy nad objektom.
Ďalší byt, cca. 60 m², je samostatná, má 1 samostatnú spálňu s 1 manželskou posteľou, kúpeľňu (sprchu) a kuchyňu integrovanú do obývačky, ako aj slnečnú terasu a satelitnú TV. (H12 "Casita Vista Mar") (Obsadenosť: dospelí do 4 rokov)
Štúdio (Casitas Estudio): Štúdio sa nachádza pod hlavným domom, je kompletne zariadené a moderné, s obývacou izbou, manželskou posteľou, kúpeľňou, sprchou, kuchyňou (bez mikrovlnnej rúry), satelitnou TV. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Dom Casita Vista MAr (H12): Samostatne umiestnený apartmán s 1 oddelenou spálňou (s manželskou posteľou), kúpeľňou so sprchovacím kútom a kuchyňou integrovanou do obývačky, ako aj slnečnou terasou a satelitnou TV. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Dom Casitas Acacia (H22): Rovnaké vlastnosti ako House Casita Vista Mar a jedna ďalšia samostatná spálňa s 2 samostatnými lôžkami. (Obsadenosť: dospelí do 4 rokov)

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy

Kategória Krajina: Finca

Detský program: Detská postieľka, vysoká stolička a detská kúpeľ sú k dispozícii zadarmo.

Ako sa tam dostať: prejdite na diaľnicu TF1 smerom k SANTA CRUZ/PUERTO DE LA CRUZ.
približne Prechádzate PORIS DE ABONA, CANDELARIA a RADAZUL a na KM 6 uvidíte nápis/výjazd SANTA MARIA DEL MAR, kde musíte odísť do PUERTO DE LA CRUZ. ("Conexión Autopista del Norte").
Pokračujte smerom k Puerto de la Cruz-Icod de los Vinos, cez LA LAGUNU, TACORONTE a PUERTO DE LA CRUZ. kým neprídete do ICOD DE LOS VINOS. (Diaľnica sa mení na federálnu cestu v LOS REALEJOS)
Keď sa dostanete do ICOD DEL LOS VINOS, prejdite na výjazd do PLAYA DE SAN MARCOS, až kým nedosiahnete ďalší kruhový objazd (po cca 25 metroch) a budete nasledovať značky na PLAYA SAN MARCOS.
Po cca. 100m (uvidíte značku s BODEGA TINOCA), prídete na križovatku, kde musíte odbočiť vľavo do banánových plantáží.
Zostaňte na tejto malej, úzkej ulici, kým sa na malej križovatke nedostanete na cca 400 metrov. (Tu vidíte žltý/hnedý dom na pravej strane).
Tu vidíte priamo oproti domu s: "CONUCO LOS GILES 5A".
Pokračujte rovno vpred, asi 200 m, na pravej strane uvidíte veľké garážové dvere (z kovu), tu budete z Majiteľ očakával.

Hotelový servis: Upratovanie: úvodné a záverečné upratovanie zahrnuté do 7 dní pobytu, výmena bielizne raz týždenne, výmena uterákov dvakrát do týždňa.

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 3 slnečné kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky pre požičovňu nižšie) a pri rezervácii kódovania TFS641O bez autopožičovne a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu týkajúci sa zbierky kľúčov.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.10. - 6.11.2019
7 nocí
16.11. - 23.11.2019
7 nocí
20.11. - 27.11.2019
7 nocí
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
27.11. - 4.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}