Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
04.03. - 11.03. Vybrať iný termín
583 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Dom La Pitera sa nachádza na pozemku s rozlohou 2000 m², v okrese Las Rosas, v susedstve dediny La Guancha (1 km) vo výške 600 metrov. Vzhľadom k blízkosti oblasti máte v oblasti fantastické reštaurácie a nákupy. Kým miesto San Juan de las Rambla a pobrežie sú cca. 3 km je verejný bazén (proti vstupu). Do turistického strediska Puerto de la Cruz sa nachádza cca. 12 km nájdete krásnu pláž Playa Jardin. Do mesta San Marcos sú cca. 10 km, tam nájdete čiernu pláž pod Ikod de los Vinos.

Vybavenie: Vonku je trávnatá plocha s lavičkami a lehátkami, plocha je osadená kvetmi a ovocnými stromami. Vpredu je kryté grilovanie s grilom, plynový sporák/rúra, umývadlo a rustikálne drevené posedenie. Zo všetkých izieb a zo záhrady máte skvelý, neobmedzený výhľad na svah do La Guanchy na západné Teno hory a horné hory na Teide. Dom je obklopený poľnohospodárskou plochou s ovocnými stromami a vinohradmi. V prednej časti domu je parkovacie miesto pre požičovňu automobilu.

Rezervovať si zariadenia:
Finca: Samotný dom má 45 m² vo vnútornej zóne.Vstupujete do domu cez kuchyňu.Kuchyňa má kuchynský kút s elektrickým sporákom (4 varné dosky), umývadlo, malá chladnička, kávovar, jedálenský kút má sklenený stôl so 4 stoličkami.V obývacej izbe je 2er gauč a kreslo, satelitná TV s medzinárodnými kanálmi a hudobný systém.K dispozícii je malá sprcha s toaletou a umývadlom.Spálňa je pre maximálne 3 osoby s jedným lôžkom (1,90x0,90 m) a manželskou posteľou (1,90x1,35m), sú vybavené vstavanými skriňami a bočnicou.Existuje druhá aplikácia. s prepojenými dverami s oddelenou spálňou pre 2 osoby s obývacou izbou (otvorenie pre 3 osoby), kuchyňou, kúpeľňou.Celkovo má 4 obyvatelia Finca.

K dostaniu Jedlo: Iba izba: Len cez noc.

Kategória Krajina: Finca

Popis cesty: Vezmite diaľnicu na juh, ktorá prichádza z južného letiska smerom na Santa Cruz. Postupujte podľa značiek "AEROPUERTO NORTE".
Pochádzajúce z LOS RODEOS, prejdite na diaľnicu TF-5 na sever smer PUERTO DE LA CRUZ a prejdite po Puerto de la Cruz smerom k Icod de los Vinos (TF 5).Na kilometer 48, odbočte doľava smerom k LA GUANCHA /.Tu prejdete na križovatke (na pravej strane cesty) a o niečo ďalej na ľavej strane cesty vedúcej vedľajšie miesto VIŇATIGO.Po niekoľkých otočeniach dosiahnete T-križovatku.Odbočte doľava, už ste v dedine La Guancha.Na ľavej strane ulice je čerpacia stanica PCAN.Choďte rovno, kým neuvidíte malý most. cca. 200 m pred mostom smeruje doprava (za značkou "ICOD EL ALTO"), táto cesta cca. Cesta 500 m až do stanice Finca LA PITERA, číslo domu 42 (dračí strom a palma viditeľné).
Po príchode na letisko prosím prejdite ihneď po priamej ceste do finca, pretože tam vlastník na účely odovzdania kľúčov cca. 1,5-2 hodiny po pristátí na Vás čaká!

Hotelová služba: výmena posteľnej bielizne raz týždenne, výmena uterákov dvakrát do týždňa, začiatok a koniec čistenia v cene. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie a za poplatok (cca 4 € na deň na mieste).

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 3 slnečné kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky pre požičovne automobilov nižšie) a pri rezervácii kódovania TFS605O bez prenájmu auta a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu týkajúci sa zbierky kľúčov.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
4.3. - 11.3.2020
7 nocí
5.3. - 12.3.2020
7 nocí
6.3. - 13.3.2020
7 nocí
7.3. - 14.3.2020
7 nocí
9.3. - 16.3.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}