Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena za osobu od
663 €
Žiadne skryté poplatky
07.12. - 14.12.2017
Vybrať iný termín

Poloha: Nachádza sa pod kostolom "Coromoto" v obci La Guancha, s nádherným výhľadom na pobrežie a more, obklopený poľnohospodárskou oblasťou s pestovaním vína, zemiakov, ovocných stromov a zeleniny. Centrum La Guancha je vzdialené 600 metrov. V okolí asi 300 m, ale aj možnosti pre menšie nákupy, rovnako ako reštaurácia a bar, k pobrežiu trvá asi 15 minút, kde nájdete pláž, prírodné zátoky, ako aj bazén v San Marcos, Las Aguas a Charco del Viento. Mesto Puerto de la Cruz je vzdialené 14 km a letisko Reina Sofia South je vzdialené 110 km.

Vybavenie: Tento 100-ročný dom bol obnovený v roku 1999 s množstvom luxusu a komfortu, ale v súlade s tradičnou kanárskou architektúrou, čo má za následok dve samostatné bytové jednotky. Väčšia jednotka (Casa II) pre max. 4 osoby a malá aplikácia. (Casa I) pre max. 2 osoby.
Vonkajšie terasy sú k dispozícii pre dve jednotky spoločne. Nájdete tu priestranné terasy so stolmi, stoličkami a ležadlami a grilom, ako aj drevenou rúrou. V tomto vonkajšom priestore je kúpeľňa so sprchovacím kútom. Miestnosť s práčkou a sušičkou je k dispozícii zákazníkom bezplatne, rovnako ako bujňa majiteľa.
Dom je obklopený záhradou s rozlohou 1000 m², ktorá vždy kvitne, rovnako ako pozemok o rozlohe 2000 m² s vínom, zemiakmi a zeleninou. Pohľad je úplne neobývaný a má málo obyvateľov. Strešná terasa ponúka obzvlášť pekný výhľad.

Rezervovať si zariadenia:
Casa 1: Casa 1 je malá aplikácia. Izba s 2 samostatnými lôžkami a malým posedením má samostatnú úzku kuchyňu, ktorá má sporák s keramickou varnou doskou, mikrovlnnú rúru s grilom, hriankovač a kávovar. V kuchyni je malá sprcha s WC a bidetom.
Celá dekorácia v oboch jednotkách je veľmi komplikovaná, štýlová s vynikajúcou chuťou majiteľov. Veľa starých vecí bolo spojených, obnovených a odovzdaných hosťom dojem, že sú zaujímavým a cenným múzeom. Oba domy majú e-ohrievače pre chladnejšie dni. (Obsadenosť: dospelí až do maximálnej výšky 2)
Casa 2: Casa 2 má obytnú plochu 130 m² a krytú prednú terasu. Táto rezidenčná jednotka je postavená na 2 úrovniach. V spodnej časti terasy je veľká obývacia izba s jedálenským stolom a 6 stoličkami a útulný salónik s posedením a krbom (k dispozícii je palivové drevo). TV s národnými programami. Zo všetkých izieb máte jasný výhľad na pobrežie/more. Kuchyňa je najkvalitnejšia s kuchynským riadom, 4 keramickými varnými doskami, rúrou, mikrovlnnou rúrou, toustovačom, kávovarom, toasterom a odšťavovačom. Spálňa v dolnej úrovni má 2 samostatné lôžka a kúpeľňu so sprchou (hydrosauna)/WC/bidet umývadlo. Spálňa v hornej časti má posteľ typu queen a kúpeľňu s vaňou/toaletou/bidetom. (Obsadenosť: dospelí až do maximálne 4 rokov)

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy

Kategória Krajina: Finca

Hotelový servis: v cene. Výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, rovnako ako výmena uterákov 2x týždenne.

Poznámka: Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky prenájmu áut) a pri rezervácii kódu TFS633O bez prenájmu auta a bez prevodu nám dajte vedieť čas príchodu týkajúci sa prevodu kľúča.
**
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South kontaktujte prosím cestovnú kanceláriu (príletová kancelária č. 17).
**
Pokyny, kontaktujte nás na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie. Ďalej je potrebné poznamenať, že hostia hotela Finca navrhujú svoje sviatky individuálne a často sú na ceste. Preto pravidelné konzultácie nevykonávajú sprievodcovia. Skôr každý cestujúci má možnosť uskutočniť schôdzku telefonicky. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu