Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
26.09. - 03.10. Vybrať iný termín
484 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Nachádza sa na úpätí kostola "Coromoto" La Guancha, s krásnym výhľadom na pobreží a more, obklopený poľnohospodárskej pôdy, s pestovaním vína, zemiaky, ovocné stromy a niektoré zeleniny. Centrum La Guancha je vzdialené 600 metrov. V okolí cca. 300 m, ale aj možnosti nákupu, reštaurácia a bar. 15 minút, kde nájdete pláž, prírodné zátoky a bazén v mestách San Marcos, Las Aguas a Charco del Viento. Puerto de la Cruz je vzdialený 14 km a letisko Reina Sofia South je vzdialené 110 km.

Vybavenie: 100-ročný dom bol obnovený v roku 1999 so všetkým luxusom a komfortom, ale rešpektuje tradičnú kanársku architektúru, čo má za následok 2 samostatné jednotky. Väčšia jednotka (Casa II) pre max. 4 osoby a malá aplikácia. (Casa I) pre max. 2 osoby.
Vonkajšie terasy sú zdieľané medzi týmito dvoma jednotkami. Nájdete tu priestranné terasy s stolmi, stoličkami a lehátkami a grilom a drevenou pecou. V tomto vonkajšom priestore je kúpeľňa so sprchovacím kútom. Izba s umývačkou a sušičkou je k dispozícii zákazníkom bezplatne, rovnako ako vináreň majiteľa.
Dom je obklopený záhradou o rozlohe 1000 m², ktorá vždy kvitne, rovnako ako 2000 m² pozemkov s vínom, zemiakmi a zeleninou. Pohľad je úplne nerozvinutý a riedko osídlený. Obzvlášť krásny výhľad ponúka aj strešnú terasu.

Rezervovať si zariadenia:
Casa 1: Casa 1 je malá aplikácia. s miestnosťou s 2 samostatnými lôžkami a malým posedením, samostatnou kuchyňou s keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou s grilom, hriankovačom a kávovarom. V kuchyni je malá sprcha s umývadlom na WC/bidet.
Celá dekorácia v oboch blokoch je veľmi komplikovaná, štýlová s vynikajúcou chuťou majiteľov. Veľa starých vecí bolo zhromaždených, obnovených a dáva hosťom dojem, že sú v zaujímavom a hodnotnom múzeu. Oba domy majú tiež elektrické ohrievače pre chladnejšie dni. (Obsadenosť: dospelí do 2 rokov)
Casa 2: Casa 2 má obytnú plochu 130 m² s rozlohou 40 m².Táto jednotka je postavená na 2 úrovniach.V spodnej časti terasy je veľká kuchyňa s jedálenským stolom a 6 stoličkami a útulná obývacia izba s posedením a krbom (k dispozícii je palivové drevo).TV s národnými programami.Zo všetkých izieb máte jasný výhľad na pobrežie/more.Kuchyňa je najlepšie vybavená krásnymi pokrmmi, sporák so 4 keramickými varnými doskami, rúra, mikrovlnná rúra, hriankovač, kávovar, hriankovač, odšťavovač.Spálňa v dolnej úrovni má 2 samostatné lôžka a kúpeľňu so sprchou (masážny prúd a parný kúpeľ)/WC/bidet.Spálňa v hornej časti má posteľ typu queen size a kúpeľňu s umývadlom na vaňu/WC/bidet. (Obsadenosť: dospelí do 4 rokov)

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy

Kategória Krajina: Finca

Popis cesty: Od letiska South REINA SOFIA
Take diaľnicu na juh, ktorá prichádza z južného letiska smerom na Santa Cruz. Tesne pred Santa Cruz odbočte na severnú diaľnicu a prejdite z Puerto de la Cruz smerom k Icod de los Vinos (C 820/TF 5).
Zo severného letiska LOS RODEOS:
Choďte po diaľnici smerom na PUERTO DE LA CRUZ a potom prejdite po Puerto de la Cruz smerom k ICOD DE LOS VINOS. Na výjazde LA GUANCHA/potom odbočte vľavo. Tu jazdíte na križovatke. (na pravej strane cesty) a o niečo ďalej na ľavej strane vedľa botiga VIÑATIGO. Po cca. 100 metrov uvidíte značku (na ľavej strane cesty) BIENVENIDO A LA GUANCHA.
Len niekoľko metrov ďalej (prudko) odbočte vpravo, jazdite rovno až do konca tejto (T) cesty (cesta je veľmi úzka). Tam odbočte doľava na ulicu San Antonio.
Krátko pred kostolom COROMOTO na pravej strane ulice je dom Cho Juan, žltý dom.

Hotelový servis: zahrnuté počiatočné a záverečné upratovanie. Zmena posteľnej bielizne raz týždenne a zmena uteráka dvakrát týždenne.

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 3 slnečné kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky prenájmu auta nižšie) a pri rezervácii kódovania TFS633O bez autopožičovne a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu týkajúci sa zberu kľúčov.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!



Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
26.9. - 5.10.2019
9 nocí
28.9. - 6.10.2019
7 nocí
28.9. - 5.10.2019
7 nocí
28.9. - 10.10.2019
12 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}