Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
30.08. - 06.09.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
422 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
30.8. - 6.9.2018
7 nocí
6.9. - 13.9.2018
7 nocí
13.9. - 20.9.2018
7 nocí
20.9. - 27.9.2018
7 nocí
miesto:
Tento hotel sa nachádza v Puerto de la Cruz, asi 500 metrov od centra. Pláž je vzdialená cca 1 km a na letisko je 20 km ďaleko. Autobusová zastávka sa dostanete za 5 minút. Malý supermarket je len 50 metrov od hotela.

Vlastnosti:
Hotel má 22 izieb, reštaurácia, terasa, trezor a Wi-Fi. Vonku je k dispozícii bazén.

Ubytovanie (v závislosti na ročnom období k dispozícii):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, TV a Wi-Fi.

Apartmány, 1 spálňa s vaňou alebo sprchou/WC, satelitný TV, Wi-Fi, trezorom a kuchynským kútom s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a riadom a balkónom.

Jedlá (v závislosti na ročnom období k dispozícii):
Bez jedla a raňajky možno objednať.

Raňajky formou švédskych stolov

Ostatné:
- Servis na izbu (za príplatok)
- Práčovňa (za príplatok)

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Pozrite sa prosím na aktuálny jazdy a bezpečnosti, ako aj zdravotníckych informácií pre nemeckých štátnych príslušníkov z internetu na iných národností preskúmať, obráťte sa na miestneho veľvyslanectvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa za o batožinu predpisy letovej stravovanie a check-in rezervovaného leteckou spoločnosťou na Internete:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Ako 20/10/2016, to je povinné pre dospelého pri rezervácii Ryanair letu, rezervovať sedadlo vedľa svojho dieťaťa pri cestovaní ako cestujúci s deťmi mladšími dvanástich rokov.

Prehľad miest, ktorá už môže byť vyhradená pre vás, môžete vidieť v rámci "Moja rezervácia", odkaz smeruje. Ak máte záujem o špeciálnu miestenku za osoby cestujúce, vziať rezerváciu, prosím, nezávisle na vyššie uvedené Servisné zóna pred objednaným leteckej spoločnosti Ryanair. Váš Log V údajoch obdržíte s vašou cestovné doklady.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia uvedené, cateringové služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Na konci mája (31.5.), Môžu byť k dispozícii v závislosti na obsadenosti hotela a poveternostných podmienkach obmedzené, alebo nie. Niektoré oblasti v areáli a športové a zábavné zariadenia môže byť uzavretý alebo môže byť odstránená v tomto okamihu nezávisle na použitie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že v niektorých krajinách najmenej 1 účastníci výletu musí byť starší ako 18 rokov.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu cez prázdniny a príchod po 18 hod v rezervovaného hoteli, potom informujte hoteliera pred príchodom, takže vaše rezervovaná služba je poskytovaná.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a závisí od dostupnosti. Vo väčšine prípadov môže byť prípadne vykonaná v posteli rodičov. Ak je to nutné, je zaplatiť príplatok na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby, kým sú landesüblich k dispozícii pri príchode okolo 14:00. V čase príchodu do 4 ráno okamžite dostať svoj rezervovaný izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 1

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR