Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
14.11. - 21.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
322 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
14.11. - 21.11.2018
7 nocí
17.11. - 24.11.2018
7 nocí
17.11. - 25.11.2018
7 nocí
21.11. - 29.11.2018
8 nocí
miesto:
Hotel sa nachádza v meste Puerto de la Cruz, asi 500 m od centra. Pláž je vzdialená asi 1 km a letisko je vzdialené asi 20 km. Autobusová zastávka sa dostanete za 5 minút. Malý supermarket je vzdialený len asi 50 metrov.

Vlastnosti:
Hotel má 22 izieb, reštauráciu, terasu, požičiavame trezor a WiFi. Vonku je bazén.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, TV a WiFi.

Apartmány, 1 spálňa s vaňou alebo sprchou/WC, TV so satelitným príjmom, WiFi, požičiavanie trezorom a kuchynský kút s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a kuchynským riadom, ako aj balkón.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez jedla a raňajky možno objednať.

Raňajky formou švédskych stolov

Ostatné:
- Servis na izbu (za príplatok)
- Práčovňa (za príplatok)

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne informácie o cestovaní a bezpečnosti, ako aj zdravotné informácie pre nemeckých občanov na internete na iných štátnych príslušnostiach, obráťte sa na miestne veľvyslanectvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené počas tohto obdobia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby ste získali rezervovanú službu.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu hotelové izby sú k dispozícii iba od 14:00. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 1

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR