Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Diamante Suites
* * * * *

13.11. - 20.11. Vybrať iný termín
478 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Nachádza sa v okrese Turquesa Playa a cca. 400 m od pláže "Playa Jardín" Hotelový komplex s čiastočným výhľadom na more a bezplatnou kyvadlovou autobusovou linkou Teide (pondelok-sobota) do nákupného centra "Martianez" v centre mesta Puerto de la Cruz (zastávka v hoteli Turquesa Playa).

Vybavenie: Hotel sa skladá z 5 budov v štýle Kanárskych ostrovov s celkom 174 izbami. K vybaveniu patrí bazén, 4 vleky pre hotelových hostí, bufetová reštaurácia, slnečná terasa s výhľadom na more a horu Teide. Uteráky (proti vkladu), plážové ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, internetový kútik (za poplatok), mini market, posilňovňa (kardio vybavenie za poplatok) a kaderníctvo.

Rezervovať si zariadenia:
Junior suity (cca 34 m²): Všetky junior suity s oddelenou spálňou a obývacou izbou, so zariadenou terasou alebo balkónom, kúpeľňou so sušičom na vlasy, WC, TV, telefónom, mini chladničkou, trezorom (za poplatok a vkladom), klimatizáciou (v lete, o hodinu ), Rozkladacia pohovka. Výhľad na more je možné rezervovať za príplatok.
Junior suite typu B s možnosťou rezervácie.
Teideblick je možné rezervovať za príplatok. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 3 alebo dospelí do 2 detí max 2)
Jednolôžková izba: suita Junior pre 1 osobu.
V zime výhľad na more alebo výhľad na Teide za príplatok.
Suita Super Sparjunior: Junior suite bez výhľadu a nachádza sa v dolnom poschodí. (Obsadenosť: dospelí do 3 rokov alebo dospelí do 2 detí do 2 rokov)
Suita Junior Junior (cca 37 m²): Rovnaké vlastnosti ako suity junior, ale o niečo väčšie. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max. 2 deti min 2 až max 2)
Izba Deluxe s výhľadom na more (cca 34 m²): Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more má samostatnú spálňu a obývaciu izbu, kúpeľňu so sušičom na vlasy, WC, TV, telefón, mini chladničku, trezor (za poplatok a vklad), klimatizáciu (v lete, o hodinu ), Rozkladacia pohovka, zariadená terasa alebo balkón a výhľad na more.
Exkluzívne rezervovať na schauinsland cestovanie.
K dispozícii aj pre jednorazové použitie.
Izba Deluxe Teide (cca 34 m²): Izba Deluxe Teide má samostatnú spálňu a obývaciu izbu, kúpeľňu so sušičom vlasov, WC, TV, telefón, mini chladničku, trezor (za poplatok a vklad), klimatizáciu (v lete, o hodinu ), Rozkladacia pohovka, zariadená terasa alebo balkón a výhľad na Teide.
Exkluzívne rezervovať na schauinsland cestovanie.
K dispozícii aj pre jednorazové použitie.

Možnosť stravovania: raňajky (obmedzená kvóta ako typ B), polpenzia alebo all inclusive: raňajky a večere formou bufetu., Plná penzia: dodatočný obed formou bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obed a večera v bufetových nápojoch s jedlom vrátane vody, nealkoholických nápojov, piva, domáceho vína. Od 11 do 23 hodín miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov. Občerstvenie od 11:00 do 13:00 a od 16:00 do 18:00 (pečivo a sendviče).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Ľahký zábavný program, niekoľko večerov živá hudba (v zime).

Zahrnuté športy: 1 tenisový kurt, lopatkový tenis, posilňovňa (kardio zariadenie za poplatok), putting green.

Hotelové služby: Čistenie sa vykonáva 7 krát týždenne.
Parkovanie na ulici (v závislosti od dostupnosti a bezplatnosti).
Wi-Fi v hoteli a na izbách za poplatok.

Upozornenia: bezbariérové ​​hotelové zariadenie.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: Telefón: 0034922371308
Fax: 0034922372923
E-mail:
V katalógu "Kanárske ostrovy" zima 2018/19 na strane 244.
V katalógu "Kanárske ostrovy" Leto 2019 na strane 234.

Sezóna Poznámka: Pre Hotel TFSA04 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
13.11. - 20.11.2019
7 nocí
20.11. - 27.11.2019
7 nocí
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
27.11. - 4.12.2019
7 nocí
27.11. - 5.12.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}