Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Coral Compostela Beach
* * * * *

05.05. - 12.05. Vybrať iný termín
634 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
At the Beach ...
FAMILY FRIENDLY ... KRÁSNÉ POKOJ KRAJINY ...

Poloha: V prvej rade, len pri ceste z piesočnatej pláže "Las Vistas" preč. Centrum je cca. Vzdialený 1 km. Obchody, reštaurácie a bary sú v bezprostrednej blízkosti. Čas prenosu: cca. 35 až 50 minút.

Vybavenie: Komplex má 150 apartmánov rozložených na 2 až 5 poschodiach. Medzi ďalšie zariadenia patrí lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a trezorom (za poplatok), výťahy, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi v celom areáli (za poplatok), bufetová reštaurácia s terasou s výhľadom na bazén, bar a práčovňu (za poplatok) a detský mini obchod. V záhrade sa nachádza bazén (vyhrievaný) so slnečnou terasou a snack barom pri bazéne. V bazéne sú k dispozícii plážové lehátky a slnečníky, osušky sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie: Apartmány (A1-4A) sú vybavené kombinovanou obývacou izbou/spálňou s stropným ventilátorom, samostatnou spálňou, kuchynským kútom so sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, toustovačom a kávovarom, trezorom, satelitnou TV a Wi-Fi Poplatok), telefón, kúpeľňa so sprchou, WC a zariadený balkón alebo terasa. Voliteľne aj ako apartmány (A1-4B) s výhľadom na bazén, inak vybavenie ako A2A, rezervovateľné. Čistenie apartmánu 5 krát, výmena uterákov a bielizne 2 x týždenne.

Jedlo a pitie: Bez stravy, raňajky, polpenzia a all inclusive. Bufety s ukážkou varenia. Tematické večery.

All Inclusive: Všetky jedlá v bufetovom štýle. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje s jedlom a od 10.30 do 23.00. Občerstvenie a zmrzlina od 10.30 do 18.00. Odpoledne sa kávu, čaj a pečivo podávajú od 15.00 do 16.00 hod.

Zábava: Príležitostne živá hudba.

Šport/aktivity: Za poplatok: biliard

Rodiny: Samostatný detský bazén s pieskovým kútom (vyhrievaný, zastrešený s tieňovaným markíza), detské ihrisko, herňa a detská postieľka (na vyžiadanie).

Informácie: Platobné karty: American Express, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 3 hviezdičky.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.5. - 13.5.2020
8 nocí
5.5. - 12.5.2020
7 nocí
6.5. - 13.5.2020
7 nocí
8.5. - 17.5.2020
9 nocí
8.5. - 15.5.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}