Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Catalonia Punta Del Rey
* * * * *

11.01. - 18.01. Vybrať iný termín
581 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Beach Hotel Catalonia Punta Del Rey sa nachádza cca. 300 metrov od kamienkovej/rock/kamienkové pláže. Turistické centrum je cca. 3 km. Mesto Candelaria je cca. 3 km (Santa Cruz cca. 14 km). Najbližšia bary a reštaurácie sa dostanete po cca m 200. Najbližšie nočný klub sa dostanete po cca km. 3 Ďalšími hotela: pamätník (asi 3 km) a Santa Cruz Harbor (14 km). Mobility na dovolenku pri autopožičovne tiež autobusová zastávka (cca 100 m). nemocnica je pre lekársku starostlivosť v prípade núdze v asi 14 km ďaleko. Na letisku (TFN) sa nachádza v bezprostrednej blízkosti. Ďalší (TFS) letiska je asi 52 km ďaleko.

Vlastnosti:
The 4-hviezdičkový hotel sa skladá z hlavnej budovy a susedného objektu s celkom 423 izieb.Je vybavený 24-hodinová recepcia (check-in od 14:00 Check out do 12:00), lobby bar, trezor (za poplatok), kaderníctvo, obchod, nočný bar, parkovisko ( za poplatok) a zmenáreň zariadenia.K dispozícii sú 2 reštaurácie (klimatizované) pre vaše pohodlie.V celkovom počte 3 bary môžete večer zaobchádzať v útulnej atmosfére.Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne.je k dispozícii pripojenie na internet za poplatok.Hotel ponúka aj konferenčné priestory.Čistenie izieb je bezplatné.Pranie a lekárska služba sú za poplatok.

pool:
Do exteriéru moderného hotela je k dispozícii bazén pre deti. Tu sú slnečníky a lehátka zdarma. Hostia sa podávajú osviežujúce nápoje.

Stravovanie:
Raňajky (od 07:00 do 10:00) z bufetu.

Šport/Zábava:
Šport a zábava: biliard, tenis (v prípade potreby k zákazu poplatku.), Mini golf, stolný tenis a fitness. Kúpeľné služby: sauna, solárium a masáže ak je to nutné. poplatok. Zábavy pre dospelých: zábavný program s večerným show a živá hudba. Detské ihrisko. Stráženie detí: zábavný program pre deti (3 - 12 rokov) a stráženie detí (za poplatok).

Doplňujúce informácie:
U niektorých zariadení alebo činností, môže byť spoplatnené. Niektoré služby sú závislé na ročnom období a miestnych klimatických podmienkach. Jazyky: angličtina a španielčina. Platobné karty: American Express, Visa, Diners Club a Euro/Mastercard.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
11.1. - 18.1.2020
7 nocí
22.1. - 29.1.2020
7 nocí
27.1. - 3.2.2020
7 nocí
2.3. - 9.3.2020
7 nocí
7.3. - 14.3.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}