Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Catalonia Punta Del Rey
* * * * *

23.08. - 30.08.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
659 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
23.8. - 30.8.2018
7 nocí
24.8. - 31.8.2018
7 nocí
31.8. - 7.9.2018
7 nocí
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
miesto:
Tento hotel sa nachádza v turistickom centre. Pútnické mesto Candelaria sa nachádza asi 3 km ďaleko. K dispozícii je aj pláž s čiernym pieskom. Pláž s bielym pieskom je vzdialená asi 8 km. V okolí nájdete veľa obchodov, reštaurácií a barov. Odkazy na sieť verejnej dopravy sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti (približne 20 metrov). Letisko Tenerife South je vzdialené asi 45 km.

Vlastnosti:


Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a ventilátor poskytujú aj správne prostredie v izbe. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. Väčšina ubytovania je viditeľná na brehu mora. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička a čaj/kávovar. K dispozícii je internetové pripojenie, telefón, TV, rádio a stereo. Izbová služba je k dispozícii. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Sušič vlasov a župany je možné použiť na každodenné používanie.

Šport/Zábava:


Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar. Feriendorf ponúka stravovanie formou polpenzií, plnej penzie a all-inclusive. Na raňajky, obedy a večere si hostia môžu vychutnať lahodný bufet alebo si na obed vyberať jedlá à la carte. Okrem toho ubytovacie zariadenie poskytuje občerstvenie. Komplex ponúka sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Hlavné kreditné karty ako American Express, Visa, Diners Club a MasterCard sú akceptované ako spôsob platby.

Poznámka:
Obdržíte službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (z hľadiska stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ nebudú poskytnuté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte nocľah s raňajkami (alebo bez stravy) v štandardnej kategórii izieb.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (ako solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a podlieha poplatkom a poplatkom, pokiaľ nie je v opise uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť dodatočné náklady, napr. mestskou daňou, kultúrnymi dotáciami atď. Výška čiastky určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR